Sokan Academy

آموزش PHP

در این دوره آموزشی، مخاطبین دوره با مقدمات زبان برنامه نویسی PHP به صورت کاملا عملی و در قالب پروژه آشنا خواهند شد.

آزمایشگاه کدنویسی
آموزش PHP
4:10 ساعتآموزشمتنی
رایگانهدیه‌ای از سکان آکادمی

معرفی


PHP زبانی است که این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم یک سایت استاتیک را با افزودن قابلیت‌هایی همچون ثبت‌نام در سایت، ورود به ناحیهٔ کاربری، ارتباط با دیتابیس و بسیاری ویژگی‌های دیگر به سایتی دینامیک مبدل سازیم که مسلماً سایتی با برخورداری از چنین قابلیت‌هایی، به مراتب کاربردی‌تر خواهد بود.

در این دورهٔ آموزشی رایگان، سعی شده کلیهٔ مفاهیمی که یک دولوپر تازه‌کار برای شروع کار با زبان PHP نیاز دارد مورد بررسی قرار گرفته و علاوه بر این، در تألیف این دورهٔ آموزشی تمام تلاش به کار گرفته شده تا مفاهیم این زبان محبوب در قالب مثال‌هایی کاربردی مورد بررسی قرار گیرند و از هرگونه کلی‌گویی پرهیز شده است.

سرفصل‌ها


5 سرفصل | 40 قسمت

پیش‌نیازها


آموزش برنامه نویسی
آموزش برنامه نویسی
6:10 ساعتآموزشمتنی
آموزش پروژه محور HTML و HTML5
آموزش پروژه محور HTML و HTML5
50 دقیقهآموزشمتنی
آموزش جاوا اسکریپت
آموزش جاوا اسکریپت
9:50 ساعتآموزشویدیویی
آموزش کاربردی CSS و CSS3
آموزش کاربردی CSS و CSS3
11 ساعتآموزشویدیویی

مدرس‌ها


سوالات متداول


سطح دوره آموزش زبان PHP کاملاً مقدماتی است و این دوره برای دولوپرهای تازه‌کار در نظر گرفته شده که پیش از این، اصول پایه‌ای زبان‌ HTML را فرا گرفته باشند؛ برای توسعه بک‌اند اپلیکیشن‌های تحت‌وب، زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند که از آن جمله می‌توان به روبی، پایتون، پرل، سی‌شارپ و همچنین یکی از پرکاربردترین آنها، یعنی PHP اشاره کرد.

دانشجویانی که علاقمند به فراگیری اصول زبان PHP برای توسعه وب‌سایت‌های دینامیک باشند و یا طراحان سایتی که علاقمند به هک کردن سیستم‌های مدیریت محتوایی همچون وردپرس، جویا و یا دروپال هستند، می‌توانند از این دوره نهایت بهره را ببرند (در اینجا هک به‌معنی اعمال تغییرات، شخصی‌سازی و پیاده‌سازی نیازهای اختصاصی خود در سی‌ام‌اس است).

علاوه بر این، امروزه در شرکت‌های نرم‌افزاری و طراحی سایت که از زبان PHP برای توسعه اپلیکیشن‌های خود استفاده می‌کنند تأکید بسیاری بر استفاده از فریمورک‌های این زبان است که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به لاراول، زند، کیک، سیمفونی و ... اشاره کرد؛ در همین راستا، این دوره برای علاقمندان به استفاده از فریمورک‌های PHP هم کاربردی خواهد بود.

آشنایی با مفاهیم کلی برنامه‌نویسی و توسعهٔ نرم‌افزار برای هر دانشجویی که قصد دارد وارد حوزهٔ توسعه‌ٔ وب اپلیکیشن شود یک باید محسوب می‌شود که در همین راستا می‌توانید پیش از شروع این دوره و یا به‌صورت هم‌زمان، دورهٔ آموزش اصول برنامه‌نویسی در سکان آکادمی را بگذرانید.

علاوه بر این، آشنایی با زبان‌های CSS ،HTML و همچنین JavaScript پیش از شروع کدنویسی با زبان PHP توصیه می‌شود چرا که در توسعهٔ بسیاری از اپلیکیشن‌های تحت‌وب، این ۴ زبان در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما در این میان، درک ساز و کار زبان HTML پیش از شروع کدنویسی با زبان پی‌اچ‌پی یک باید است.

در ضمن، دورهٔ آنلاین دیگری در سکان آکادمی تحت‌عنوان ۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند به‌ صورت کاملاً رایگان عرضه شده که در این دوره تجربیات دولوپرهای باتجربه و حرفه‌ای از سراسر دنیا در قالب ۹۷ نکتهٔ کاربردی جمع‌آوری شده که می‌تواند برای علاقمندان تازه‌کار به دنیای برنامه‌نویسی بسیار مفید و کاربردی واقع گردد

دانشجویانی که دوره آموزش مقدماتی زبان برنامه‌نویسی PHP در سکان آکادمی را بگذرانند، پس از اتمام این دوره مفاهیم کلی این زبان همچون متغیرها، دستورات شرطی، حلقه‌ها و ... را فرا گرفته، با اصول برنامه‌نویسی شیٔ‌گرایی (OOP) در این زبان آشنا شده و آمادگی کار با فریمورک‌های زبان PHP از یک سو و همچنین ورود به بازار کار از سوی دیگر را پیدا می‌کنند.

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هرگونه بازنشر دوره‌های آموزشی این وب‌سایت برخلاف قوانین سکان آکادمی بوده، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

آخرین گفت‌و‌گو‌های دوره


کاربر میهمان

شما به عنوان کاربر میهمان در سایت سکان آکادمی حضور دارید لطفاً برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب خود شوید.

آموزش PHP-colorful

آموزش PHP

4:10 ساعتآموزشمتنی
280+ دانشجو
رایگانهدیه‌ای از سکان آکادمی
sokan-academy-footer-logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سکان آکادمی می باشد.