۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند

بروزرسانی 30 آبان 1401

۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند
رایگان
۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند

۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند

رایگان
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


معرفی دورهٔ آموزش ۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند

به‌ طور خلاصه، در این دورهٔ آموزشی قصد داریم تک‌تک چیزهایی که برگرفته از تجربیات دولوپرهای تألیف‌کننده‌ٔ این کتاب هستند را مورد بررسی قرار دهیم؛ علاوه بر این، در توضیح این نکات به یادداشت‌های کتاب اکتفا نکرده و برخی مسائلی که برنامه‌نویسان ایرانی با آنها رو‌به‌رو هستند را نیز مورد بررسی خواهیم داد. 

در ضمن، در این دورهٔ آموزشی قصد داریم تا این انگیزه را در برنامه‌نویسان مبتدی ایجاد کنیم تا سبک کدنویسی برنامه‌نویسان حرفه‌ای را از همین ابتدای راه پیروی کرده چرا که این کار احتمال موفقیت ایشان را به‌ مراتب بیشتر خواهد کرد.

کتاب Ninety Seven Things Every Programmer Should Know توسط انتشارات Oreilly به بازار عرضه شده است که در آن باتوجه به تجربیات برنامه‌نویسان تراز اول دنیا، ۹۷ نکتهٔ کوتاه اما در عین‌ حال کاربردی در حوزهٔ برنامه‌نویسی و توسعهٔ نرم‌افزار توضیح داده شده است.

نکات عرضه شده در این کتاب هم می‌تواند برای برنامه‌نویسان تازه‌کار و هم برای برنامه‌نویسان باتجربه مفید واقع شوند چرا که این کتاب توسط بهترین‌های دنیای نرم‌افزار جمع‌آوری شده است.

نویسندگان کتاب Ninety Seven Things Every Programmer Should Know

این کتاب برگرفته از تجربیات دولوپرهای باتجربهٔ حوزهٔ توسعهٔ نرم‌افزار است که از آن جمله می‌توان به Michael Feathers ،Pete Goodliffe ،Diomidis Spinellis ،Cay Horstmann ،Verity Stob و بسیاری دیگر اشاره کرد.

header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


بهزاد مرادی teacher-role-verified-icon
برنامه‌نویس

این عضو تیم تا کنون چیزی در مورد خود ننوشته است.

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!
online-support-icon