آموزش پروژه محور HTML و HTML5

درب ورودی دنیای برنامه نویسی وب!

بروزرسانی 12 دی 1401

آموزش پروژه محور HTML و HTML5
رایگان
آموزش پروژه محور HTML و HTML5

آموزش پروژه محور HTML و HTML5

رایگان
compass-image
گامی از کارراهه
برنامه نویس Front-End شو
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


HTML مخفف Hyper Text Markup Language و به معنای زبان نشانه گذاری فرامتن می باشد. در واقع HTML زبان نشانه گذاری استاندارد برای صفحات وب است و ساختار یک صفحه وب را توصیف می کند. HTML از یک سری عناصر (elements) تشکیل شده است و این عناصر هستند که به مرورگر (browser) می گویند که چگونه محتوا را نمایش دهد. یادگیری صحیح و اصولی HTML برای افراد علاقه‌مند به مشاغل مرتبط با طراحی و یا برنامه‌نویسی وب‌ یک امر ضروری است و خبر خوب اینکه، یادگیری HTML آسان است و از آن لذت خواهید برد!

header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

header-svg-bg

سوالات متداول


دوره ی HTML می تواند برای کسانی که قصد ورود به حوزه ی طراحی سایت و برنامه نویسی (به ویژه برنامه نویسی Front-end) را دارند، مفید واقع گردد.


 

با توجه به اینکه خودِ این دوره ی آموزشی به‌ عنوان یک دوره ی مقدماتی تالیف و عرضه شده است،‌ لذا نیاز به پیش‌نیاز خاصی ندارد.

در انتهای این دوره یاد می گیرید که چگونه یک صفحه وب با استفاده از HTML طراحی کنید. 

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هر گونه بازنشر دوره  های آموزشی بر خلاف قوانین سکان آکادمی است، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!
online-support-icon