چرا سکان آکادمی؟

بهترین پستهای سکان آکادمی به انتخاب سردبیر

فاطمه خانکی فاطمه خانکی

پروتکل‌های شبکه مجموعه‌ای از قوانین تعیین شده هستند که تبادل اطلاعات را کنترل می‌کنند. آسیب پذیری‌های متعددی در این پروتکل‌ها وجود دارد که منجر به بهره برداری از آن‌ها شده و امنیت شبکه را با چالش‌های جدی مواجه می کند.

مرجان عزیزاللهی مرجان عزیزاللهی

Email Marketing یکی از روش‌های بازاریابی هست که به وسیله‌ی اون می‌تونید نرخ تعامل کاربر با محصولتون رو بالا ببرید.در این قسمت به نحوه‌ی به کارگیری مواردی مثل عکس‌ها، ویدئوها، لینک‌ها، CTAها و Footer‌ها در ایمیل می‌پردازیم.

محمد حسین فلاح محمد حسین فلاح

اگر میخواهید بدانید PHP-FPM چگونه به درخواست های یک وب سرور پاسخ می دهد و با چه تنظیماتی بهینه رفتار می کند، حتما با من در این مقاله همراه باشید .

Nazanin Javadi Nazanin Javadi

مفهوم مدیریت محصول مانند همه‌ی نوآوری‌های ایجاد شده توسط بشر، نیازی است که سازمان‌ها نسبت به آن آگاهی نداشتند و همیشه در تلاش بودند تا از طریق سایر روش‌ها که عمدتا ناکارمد بودند، این نیاز را پاسخ دهند. در این مقاله شروع مفهوم‌پردازی مدیریت محصول و تغییر و تحولات آن در دهه‌های اخیر را روایت می‌کنیم.

بیتا عباسی بیتا عباسی

وایرفریم نقش حیاتی‌ای در فرآیند ایجاد یک تجربه‌ی کاربری (UX) موفق دارد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با وایرفریم‌ها، سطح جزئیات آن‌ها و هر آنچه که باید از آن بدانید آشنا شوید.

عبدالسلام صالح پور عبدالسلام صالح پور

نسخه 10 زبان محبوب #C در نوامبر سال گذشته میلادی همراه با نسخه 6 فریم ورک NET. عرضه شد. طبق زمان بندی ای که مایکروسافت از ارائه فریم ورک NET. داده است، هر ساله در ماه نوامبر نسخه‌ای از فریم ورک NET. عرضه می شود که همراه با آن، ویژگی های جدیدی هم به زبان #C اضافه خواهد شد. در این جا نگاهی خواهیم انداخت به ویژگی ها و امکاناتی که در نسخه 10 زبان #C به آن اضافه شده است.

نگار فخارزاده نگار فخارزاده

اگر به برنامه نویسی در حوزه طراحی بازی علاقه دارید، دانستن زبان برنامه نویسی بازی‌های معروفی مثل Fortnite، Super mario، Angry Birds و... می‌تواند برایتان جذابیت داشته باشد! پس در این مقاله با ما همراه شوید تا با زبان‌های برنامه نویسی خاصی که در ساخت بازی‌های معروف و در پلتفرم‌های مختلف به کار رفته‌اند، آشنا شوید.

مرجان عزیزاللهی مرجان عزیزاللهی

Email Marketing یکی از روش‌های بازاریابی هست که به وسیله‌ی اون می‌تونید کاربرانتون رو از خدمات، محصولات و اخبار جدید آگاه کنید و در نهایت نرخ تعامل کاربر با محصولتون رو بالا ببرید. در این مقاله بایدها و نبایدهای ایمیل که در صندوق ورودی گیرندگان تاثیرگذار هست رو باهم بررسی می‌کنیم

علیرضا جزایری علیرضا جزایری

در این مقاله از سری مقالات بهره وری دیتابیس پروژه لاراولی، خواهیم دید که چگونه ایندکس های ترکیبی می توانند بهره وری کوئری‌های مرتب سازی را بهبود دهند.

فاطمه خانکی فاطمه خانکی

در این مقاله قصد داریم که در مورد کاربرد و روش‌های مورد استفاده‌ی osint صحبت کنیم.

دسته بندی
نویسنده
مرتب سازی