فرقی نمی کند شما یک توسعه دهنده حرفه ای باشید یا فقط برای سرگرمی کدنویسی انجام می دهید، خرید یک لپ  تاپ مناسب، می  تواند بهره  وری شما را در واحد زمان به طرز چشمگیری افزایش دهد؛ با ما همراه باشید تا با ذکر نکات و معیار های اصلی، انتخاب را برای شما ساده تر کنیم.

1401/04/02

به طور کلی، الگوریتم، روشی گام به گام برای حل مسئله است. در این مقاله پس از بررسی تفاوت های یک الگوریتم با یک برنامه کاربردی، ویژگی های یک الگوریتم صحیح را بررسی کرده و از مزایای الگوریتم نویسی می گوییم.

1401/04/01

در این مقاله به مفاهیم عمیق تری درباره‌ی اسپرینت طراحی (دیزاین اسپرینت) در مدیریت محصول خواهیم پرداخت.

1401/03/31

در این مقاله، قصد داریم 7 مورد از افزونه های Adobe XD را معرفی کنیم و ویژگی‌های هر کدام را بررسی کنیم.

1401/03/29

توسعه دهنده های سی شارپ و جاوا که قصد کار با جاوا اسکریپت را دارند، حتما از خود می پرسد چه تفاوت ها یا شباهت هایی بین null و undefined در زبان جاوا اسکریپت وجود دارد؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

1401/03/28

یکی از متدهای پرکاربرد برای کار با آرایه‌ها، متد ()array.map است. این متد یک آرایه و یک تابع به عنوان mapper دریافت میکند و یک آرایه جدید را برمی‌گرداند. اما یک جایگزین برای این متد وجود دارد که می تواند در مواردی کاربردی تر عمل کند. در این مقاله این متد را یاد می گیریم.

1401/03/25

قبل از رفتن به جلسه مصاحبه شغلی نکاتی وجود دارند که بهتر است به آنها توجه کنیم تا از عملکرد خود در مصاحبه راضی باشیم. در این مطلب می‏‌خواهیم به این نکات بپردازیم.

1401/03/23

تحقیقات کاربر بخش مهمی از فرایند طراحی تجربه کاربری (UX) و طراحی محصول هست، اما اینکه چطور تحقیق کنیم و چطور سوالات درست بپرسیم برای ما و محصولمان سرنوشت‌ساز هست.

1401/03/22

Message Broker، نرم افزاری است که به سرویس های وابسته به هم این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و تبادل اطلاعات داشته باشند. در این مقاله به بررسی برخی از انواع Message Broker های معروف می‌پردازیم.

1401/03/21

جریان های کاربر (User Flows)، به طراحان کمک می‌کنند تا الگوهای شناختی کاربران را درک کنند.در این مقاله، چندین جنبه از جریان‌های کاربر (User Flows) را مورد بحث قرار خواهیم داد تا درک بهتری از چیستی آن‌ها و نحوه استفاده از آن‌ها در فرآیند طراحی به دست آوریم.

1401/03/18
دسته بندی
نویسنده
مرتب سازی