fatemeh

فاطمه خانکی

توسعه دهنده

2 دنبال شونده

11 دنبال کننده

درباره فاطمه خانکی

لاراول

PHP

وبلاگ

30

سکان پلاس

3

قسمت آموزشی

16

بلاگ ها

میزبانی چند وب سایت روی یک وب سرور آپاچی (بخش دوم)

در بخش قبل، به بررسی میزبانی مجازی مبتنی بر نام پرداختیم. در این بخش، می خواهیم 2 روش دیگر برای میزبانی چند وب سایت روی یک وب سرور آپاچی را با هم بررسی کنیم.

6 days ago

لینوکس

37

1
میزبانی چند وب سایت روی یک وب سرور آپاچی (بخش اول)

آپاچی، یک وب سرور رایگان، منبع باز و پرکاربردترین وب سرور در سراسر جهان است. این موضوع نه فقط به دلیل قدرت وب سرور آپاچی، بلکه به خاطر شناخته شدن اجزای متعدد آن با عملکردهای خاص است. یکی از این اجزاها، میزبان مجازی آپاچی است. میزبان مجازی آپاچی، به ما امکان میزبانی چند وب سایت روی یک وب سرور را می دهد.

13 days ago

لینوکس

53

6
کتاب‌های مفید زبان برنامه‌نویسی پایتون (قسمت دوم)

در مقاله قبل، تعدادی کتاب آموزش پایتون برای مبتدیان معرفی کردیم. در این مقاله می خواهیم به معرفی تعدادی کتاب برای برنامه نویسان سطح بالاتر و همچنین تعدادی کتاب برای کودکان بپردازیم.

20 days ago

برنامه‌نویسی

78

6
کتاب‌های مفید زبان برنامه‌نویسی پایتون (قسمت اول)

در این مقاله 10 کتاب برتر آموزش پایتون برای مبتدیان و همچنین برنامه نویسانی که قصد پیشرفت دارند را به شما معرفی می کنیم. این کتاب ها به برنامه نویسان در هر سطح از مهارت که باشند، از مبتدی تا پیشرفته کمک می کند. همچنین چند کتاب رایگان پایتون برای مبتدیان را نیز در بین آن ها معرفی کرده ایم.

25 days ago

برنامه‌نویسی

119

6
من یک برنامه نویس بی استعدادم؟

این تصور بسیار رایج است که برنامه نویس ها عاشق شغل خود هستند. اگر یک نفر بگوید که فقط از راه برنامه نویسی پول در می آورد، ممکن است حتی او را کتک بزنند به این جرم که امکان ندارد برنامه نویس بدون عشق کار کند. اما حقیقت این نیست.

a month ago

گوناگون

164

7
عادت های یک برنامه نویس موفق

هر برنامه نویس موفق عادت های خاص خود را دارد. در این مقاله می خواهیم عادت های یک برنامه نویس موفق را برایتان شرح دهیم.

2 months ago

برنامه‌نویسی

253

4
8 فیلمی که هر برنامه نویس باید ببیند.

هر برنامه نویس دوست دارد حرفه خود را از منظر فیلم ها ببیند. همه ما می دانیم که هالیوود در نمایش برنامه نویسی و هوش مصنوعی به روش های درست، شناخته شده است. در این مقاله می خواهیم 8 مورد از فیلم هایی که هر برنامه نویس باید تماشا کند را به شما معرفی می کنیم.

2 months ago

گوناگون

281

7
چطور یک برنامه نویس بد باشم؟

هدف ما از این مقاله این است که شما با علم به این که چطور جزو برنامه نویس های بد باشید، به دسته برنامه نویس های خوب بپیوندید.

2 months ago

برنامه‌نویسی

163

11
جلوگیری از خستگی روحی و جسمی در برنامه نویسی

وقتی بیش از حد وقت خود را در محل کار می گذرانید، برای خانواده و دوستان وقت ندارید، برای سرگرمی های خود وقت ندارید. این وضع به سرعت و به ناچار شما را خسته می کند. در این مقاله می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم که چه موقع کار را کنار بگذاریم و به خانه برگردیم.

2 months ago

گوناگون

176

10
آلن تورینگ؛ ریاضی دان، دانشمند کامپیوتر و پیشگام هوش مصنوعی

آلن تورینگ یک ریاضیدان درخشان انگلیسی بود که در شکستن رمزهای نازی در دوران جنگ جهانی دوم نقش اصلی را داشت. کارهای وی به عنوان تحقیقات بنیادی علوم رایانه و هوش مصنوعی به رسمیت شناخته شده است.

2 months ago

گوناگون

157

5

مهارت ها

لاراول
PHP
اگر login نکردی برامون ایمیلت رو بنویس: