یادگیری برنامه‌نویسی با Game Maven

این روزها هیچ کمبودی در مورد منابع آموزش برنامه نویسی وجود ندارد.  به مجموعه منابع آموزشی خود اکنون می توانید Game Maven را هم اضافه کنید که به صورت گام به گام و مرحله به مرحله شما را برای برنامه نویسی سه بازی کامپیوتری راهنمایی می کند. (مانند بازی های Asteroids، Angry Birds و Mario Bros)

Game Maven هم مانند بسیاری از سایت‌های آموزشی کد را در سمتی از صفحه و خروجی را در گوشه ای دیگر از صفحه به نمایش می گذارد، بنابرین شما می توانید مشاهده کنید که کد شما چگونه روی بازی تاثیر می گذارد. به گفته Greg Linden، طراح این بازی:”Maven برای بزرگسالان و نوجوانان، کسانی که تجربه برنامه نویسی و علاقه به بازی سازی دارند مناسب است." این آموزشها تطبیق پذیر هستند.

شما می توانید بین درس ها جابجا شوید تا مشاهده کنید که کدها چگونه کار می کنند و یا چند ساعتی وقت بگذارید و بازی را برای خود شخصی سازی کنید. در آخر نیز می توانید کدها را در یک فایل HTML کپی کرده و آن را در هر مرورگری که تمایل داشتید اجرا کنید.

0از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)