آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

دوره آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

آموزش کاربردی پکیج Laravel-Excel با مثالهای عملی به شما یاد میدهد که چگونه از اطلاعات تجمیع شده در دیتابیس سایت تان گزارش های آفلاین در قابل فایل های Excel بگیرید.

سطح متوسط
header-course-image
15 دقیقه
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
15 دقیقه
آموزش متنی
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 19 خرداد 1399 آخرین به‌روزرسانی دوره: 19 خرداد 1399

نیاز به گزارش گیری های آفلاین از اطلاعات تجمیع شده در وب سایت ها، یکی از نیازهایست که بسیاری از مدیران کسب و کارهای اینترنتی ، مدیران وب سایت ها و دیگر افراد مرتبط با یک وب سایت به آن برمیخورند. و با توجه به این که معمولا آنها عادت به استفاده از ابزار قدرتمندی به نام اکسل دارند و یا گزارش های قبلی آنها در قالب اکسل بوده است پس نیازمندی که برای برنامه نویسان پروژه مطرح میکنند، گزارش دهی وب سایت در قالب یک فایل اکسل با فرمت مناسب است که از زبان فارسی هم پشتیبانی مناسبی کند.

با توجه به این نیاز قصد داریم پکیجی را معرفی کنیم که به برنامه نویسان کمک میکند این مسئله را به خوبی حل کنند. پکیج Laravel-Excel همانطور که از بخش اول نامش مشخص است برپایه ی فریمورک قدرتمند PHP یعنی Laravel است. در این دوره ی عملی شما با حالت های مختلف استفاده از این پکیج آشنا میشوید و میتوانید نیازمندی های مختلفی را برطرف کنید. همچنین در هر بخش سعی میکنیم با مثال های جذاب و ساده موضوعات را مطرح کنیم تا با استفاده از کدهای حاصل شده بتوانید در پروژه های خودتان مسائل را حل کنید.

اطلاعاتی در مورد پکیج:

https://laravel-excel.com/

https://github.com/Maatwebsite/Laravel-Excel 

در مثال های این دوره از موارد زیر استفاده شده است:

Php: 7.4

Laravel: 6.x

Laravel Excel: 3.1

header-svg-bg

مدرس شما


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


course-side-sticky-colorful-img

دوره آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

15 دقیقه
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
online-support-icon