آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

بروزرسانی 30 آبان 1401

آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel
رایگان
آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

رایگان
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


نیاز به گزارش گیری های آفلاین از اطلاعات تجمیع شده در وب سایت ها، یکی از نیازهایست که بسیاری از مدیران کسب و کارهای اینترنتی ، مدیران وب سایت ها و دیگر افراد مرتبط با یک وب سایت به آن برمیخورند. و با توجه به این که معمولا آنها عادت به استفاده از ابزار قدرتمندی به نام اکسل دارند و یا گزارش های قبلی آنها در قالب اکسل بوده است پس نیازمندی که برای برنامه نویسان پروژه مطرح میکنند، گزارش دهی وب سایت در قالب یک فایل اکسل با فرمت مناسب است که از زبان فارسی هم پشتیبانی مناسبی کند.

با توجه به این نیاز قصد داریم پکیجی را معرفی کنیم که به برنامه نویسان کمک میکند این مسئله را به خوبی حل کنند. پکیج Laravel-Excel همانطور که از بخش اول نامش مشخص است برپایه ی فریمورک قدرتمند PHP یعنی Laravel است. در این دوره ی عملی شما با حالت های مختلف استفاده از این پکیج آشنا میشوید و میتوانید نیازمندی های مختلفی را برطرف کنید. همچنین در هر بخش سعی میکنیم با مثال های جذاب و ساده موضوعات را مطرح کنیم تا با استفاده از کدهای حاصل شده بتوانید در پروژه های خودتان مسائل را حل کنید.

اطلاعاتی در مورد پکیج:

https://laravel-excel.com/

https://github.com/Maatwebsite/Laravel-Excel 

در مثال های این دوره از موارد زیر استفاده شده است:

Php: 7.4

Laravel: 6.x

Laravel Excel: 3.1

header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!
online-support-icon