آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

دوره آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

آموزش کاربردی پکیج Laravel-Excel با مثالهای عملی به شما یاد میدهد که چگونه از اطلاعات تجمیع شده در دیتابیس سایت تان گزارش های آفلاین در قابل فایل های Excel بگیرید.

سطح متوسط | 100+ دانشجو
آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel
20 دقیقه
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
20 دقیقه
آموزش متنی
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 19 خرداد 1399 آخرین به‌روزرسانی دوره: 19 خرداد 1399

نیاز به گزارش گیری های آفلاین از اطلاعات تجمیع شده در وب سایت ها، یکی از نیازهایست که بسیاری از مدیران کسب و کارهای اینترنتی ، مدیران وب سایت ها و دیگر افراد مرتبط با یک وب سایت به آن برمیخورند. و با توجه به این که معمولا آنها عادت به استفاده از ابزار قدرتمندی به نام اکسل دارند و یا گزارش های قبلی آنها در قالب اکسل بوده است پس نیازمندی که برای برنامه نویسان پروژه مطرح میکنند، گزارش دهی وب سایت در قالب یک فایل اکسل با فرمت مناسب است که از زبان فارسی هم پشتیبانی مناسبی کند.

با توجه به این نیاز قصد داریم پکیجی را معرفی کنیم که به برنامه نویسان کمک میکند این مسئله را به خوبی حل کنند. پکیج Laravel-Excel همانطور که از بخش اول نامش مشخص است برپایه ی فریمورک قدرتمند PHP یعنی Laravel است. در این دوره ی عملی شما با حالت های مختلف استفاده از این پکیج آشنا میشوید و میتوانید نیازمندی های مختلفی را برطرف کنید. همچنین در هر بخش سعی میکنیم با مثال های جذاب و ساده موضوعات را مطرح کنیم تا با استفاده از کدهای حاصل شده بتوانید در پروژه های خودتان مسائل را حل کنید.

اطلاعاتی در مورد پکیج:

https://laravel-excel.com/

https://github.com/Maatwebsite/Laravel-Excel 

در مثال های این دوره از موارد زیر استفاده شده است:

Php: 7.4

Laravel: 6.x

Laravel Excel: 3.1

 

header-svg-bg

پیش‌نیازهای این دوره


آموزش مقدماتی لاراول
آموزش مقدماتی لاراول
1:30 ساعت
آموزش متنی
header-svg-bg

مدرس شما


تیم تولید محتوای سکان آکادمی
تیم تولید محتوای سکان آکادمی teacher-role-verified-icon
اکانت رسمی تیم تولید محتوای سکان آکادمی

تیم تولید محتوای سکان آکادمی در تلاش است با ارائه‌ی محتوای با کیفیت، به روز و کاربردی در حوزه‌ی برنامه نویسی، فناوری اطلاعات و تکنولوژی؛ سهم به سزایی در ارتقاء دانش علاقه مندان این حوزه‌ها داشته باشد.

header-svg-bg

سوالات متداول


مخاطبین دوره آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel، برنامه نویسانی هستند که قصد دارند از داده های تجمیع شده برروی دیتابیس های سایتشان گزارش های آفلاینی را به فارسی و یا انگلیسی در قالب فایل های مناسب Microsoft Excel تهیه کنند.

با توجه به این که این دوره آموزش عملی یکی از پکیج های معتبر و پرکاربرد Laravel است نیاز است تا مخاطبین دوره به زبان برنامه نویسی PHP و فریمورک محبوب آن یعنی Laravel آشنایی داشته باشند.

دانشجویی که دوره آموزش عملی پکیج Laravel-Excel  را با دقت مطالعه نماید و مثال ها و تمرین های آن را به صورت کامل پیاده سازی نماید ضمن آموختن استفاده از این پکیج برای برطرف کردن نیازمندی هایی از قبیل گزارش گیری آفلاین و یا تولید گزارش های مدیریتی از اطلاعات سایت به زبان ها فارسی و انگلیسی در قالب فایلهای Excel، به ماژول های گزارشگیری قوی دسترسی خواهد داشت تا از صرف زمان اضافه در حین پیاده سازی پروژه های خود پرهیز نماید.

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هر گونه بازنشر دوره‌های آموزشی بر خلاف قوانین سکان آکادمی بوده، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel-colorful

دوره آموزش کاربردی پکیج Laravel Excel

20 دقیقه
آموزش متنی
100+ دانشجو
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
online-support-icon