Sokan Academy

دربارهٔ سکان آکادمی

درباره‌ی ما

سکان آکادمی از سال 1392 به عنوان اولین مرجع دوره‌های آموزش برنامه‌نویسی به کودکان آغاز به کار کرد و با ارائه‌ی آموزش‌های متنی رایگان وارد حوزه‌ی آموزش IT شد. در سال 1398 تیم جدیدی اداره‌ی امور سکان آکادمی را به‌دست گرفت و با ارائه‌ی محتوای تخصصی و به‌روز، هدایت افراد مستعد و علاقمند را به سمت شکوفایی استعداد و ورود به بازار کار، رسالت خود قرار داد.

ما در سکان آکادمی معتقدیم همه‌ی انسان‌ها حق دارند، به آموزش باکیفیت و کم‌هزینه دسترسی آسان داشته باشند و همه‌ی افراد می‌توانند با آموزش درست، زندگی فردی و اجتماعی خود را بهتر کنند. با توجه به تخصص تیم ما در حوزه‌ی IT و نیاز روزافزون بازار کار به متخصصان این حوزه، تولید و عرضه‌ی محتوای مهارت‌محور و تخصصی را در حوزه‌ی IT جدی‌تر دنبال کردیم. در این راه از ابتدای انتخاب مسیر متناسب با توانایی و امکانات دانشجو تا یادگیری، تمرین، کسب مهارت تخصصی و عمومی، و در نهایت معرفی به بازار کار همراه او هستیم. 

برای رسیدن به این هدف در تلاشیم تا در کنار ارائه‌ی محتوای به‌روز و کاربردی، خدمات و امکانات مورد نیاز را برای تسهیل یادگیری و مهارت‌آموزی دانشجویان، هر روز بهتر از گذشته فراهم کنیم.

چشم انداز و اهداف

از دیدگاه ما دسترسی آسان به آموزش باکیفیت و کم‌هزینه حق همه است. به همین دلیل تیم سکان آکادمی فراهم کردن شرایط یادگیری مهارت در حوزه‌ی IT را برای همه‌ی فارسی زبانان، با کیفیت بالا و حداقل هزینه رسالت خود می‌داند و در این مسیر شما را تا معرفی و ورود به بازار کار حمایت می کند.

لیست سرویس‌های سکان آکادمی 
لیست سرویس‌های مختلف این سایت به شرح زیر است:

  • رادیو فول‌استک: به منظور انتقال تجربیات دولوپرهای موفق، فعلان آی‌تی و کارآفرینان فعال در حوزهٔ اکوسیستم استارتاپی داخل و خارج از ایران، ایده‌ٔ رادیو فول‌استک را پیاده‌سازی نمودیم تا از آن طریق کاربران بتوانند به مجموعه‌ای از پادکست‌های فنی دست یابند.
  • وبلاگ: وبلاگ سکان آکادمی به‌ منظور ارائهٔ اخبار مرتبط با برنامه‌نویسی، طراحی سایت، اپن‌سورس و لینوکس، سئو، هوش مصنوعی، استارتاپ‌ و … در اختیار کاربران سایت قرار گرفته است.
  • آموزش آنلاین: دوره‌های آموزش آنلاین نیز توسط تیم تولید محتوای سکان آکادمی برگزار می‌گردد
  • سکان پلاس: بستری در سایت سکان آکادمی فراهم شده است که کاربران سایت بتوانند از طریق آن، دانش خود را به نام خود با دیگران به اشتراک بگذارند.
تیم ما (به ترتیب حروف الفبا)
حمید اصغری 
برنامه نویس Front-End
سید مهدی حسینی 
برنامه نویس ارشد Front-End
فاطمه خانکی 
برنامه نویس Back-End
سجاد رنجبر 
برنامه نویس Back-End
 
سعیده طهماسبی 
مدیر سایت
مرجان عزیزاللهی 
مدیر تیم UI/UX
محمد حسین فریدونی 
برنامه نویس Back-End
محمدحسین فلاح 
مدیر تیم فنی

شناسنامهٔ‌ سکان آکادمی 
تاریخ تأسیس: چهارشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۲  
میزبانی شده در: ابرآروان  
 

sokan-academy-footer-logo
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به سکان آکادمی می باشد.