zahrazolfaghari00

زهرا ذوالفقاری

0 دنبال شونده

0 دنبال کننده

درباره زهرا ذوالفقاری

وبلاگ

17

بلاگ ها

GitHub Introduction to HTML: برگزاری دورۀ آموزشی رایگان HTML توسط گیت‌هاب

گیت‌هاب دوره‌ای را تحت عنوان Introduction to HTML برگزار می‌کند که در آن کدآموزان ابتدا یک پیج را با زبان HTML خواهند ساخت و در ادامه در این دوره خواهند آموخت که چگونه از GitHub Pages برای میزبانی صفحات وب خود استفاده کنند.

3 years ago

اینترنت

1302

3
Rolls-Royce Robotic Roaches: رباتی به اندازهٔ سوسک با قابلیت تعمیر موتور هواپیما

Rolls-Royce دست به طراحی ربات‌هایی در حد و اندازهٔ سوسک‌های کوچکی زده که می‌توانند در فضا‌های محدودی داخل موتور هواپیما قرار گرفته و مشکلات احتمالی آن بخش را شناسایی کرده و همچنین تعمیرات روتین مورد نیاز برای آن قطعه را انجام دهند.

3 years ago

گوناگون

1120

2
سؤلاتی که دولوپرهای جاوا باید پاسخ مناسبی برای آن‌ها در روز مصاحبه داشته باشند

در این مقاله قصد داریم اغلب پرسش‌هایی که از یک دولوپر زبان جاوا در حین مصاحبه پرسیده می‌شوند، از سؤالات ساده تا سخت، را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

3 years ago

برنامه‌نویسی

4250

2
QuickLook: ابزاری برای پیش‌نمایش فایل‌ها در ویندوز بدون نیاز به باز کردن آن‌ها

QuickLook قابلیت ارائۀ پیش‌نمایش برای تمام فایل‌ها در سیستم‌عامل ویندوز را فراهم کرده است و کاربران می‌توانند این اپلیکیشن را از Microsoft Store دانلود و نصب کنند.

3 years ago

نرم‌افزار

1086

3
Peertube: جایگزینی اپن‌سورس برای YouTube

PeerTube یک پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو بر اساس پروتکل P to P بوده که ساختار آن مشابه پروتکل BitTorrent است چرا که در آن امکان اشتراک‌گذاری ویدیو‌ها روی سرورهای جداگانه‌ای وجود دارد.

3 years ago

اپن‌سورس

1158

3
ارائهٔ رایگان سرویس GitHub Education برای مراکز آموزشی

گیت‌هاب اعلام کرده است که مجموعۀ سرویس‌های خود تحت عنوان GitHub Education را در دسترس مدارسی قرار خواهد داد که قصد آموزش نحوۀ کار با گیت‌هاب به دانش‌آموزان خود را دارند.

3 years ago

برنامه‌نویسی

1235

2
Android Messages: انتشار نسخۀ تحت وب پیام‌رسان اندروید

Android Messages یک نسخۀ تحت وب برای پیام‌رسان اندروید است که این قابلیت را برای کاربران اندرویدی فراهم می‌کند تا بتوانند پیام‌های کوتاه و همچنین پیام‌های به اصطلاح RCS را از طریق محیط دسکتاپ خود ارسال و دریافت کنند.

3 years ago

اینترنت

1130

1
Ably: پلتفرمی به منظور انتقال دیتا به صورت بلادرنگ مابین دیوایس‌های مختلف

Ably پلتفرمی به منظور تحویل دیتا به صورت بِلادرنگ است و هر آنچه دولوپرها برای ایجاد، تحویل و یا مدیریت یک پروژهٔ پیچیده نیاز دارند را برای ایشان فراهم می‌کند.

3 years ago

برنامه‌نویسی

1031

3
Docz: ابزاری اپن‌سورس برای مستندسازی آسان پروژه‌های نرم‌افزاری

این پست به معرفی ابزاری اختصاص دارد که در روند مستندسازی به دولوپرها کمک می‌کند و همچنین موجب می‌شود تا ایشان زمان خود را برای انجام کارهای بیهوده تلف نکنند!

3 years ago

اپن‌سورس

1225

2
Data Miner: ابزاری برای استخراج دیتا از وب‌سایت‌ها

Data Miner یک افزونه برای مرورگر گوگل کروم است که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا دیتا را از صفحات وب اصطلاحاً Scrape کرده و آن‌ها را در یک فایل اِکسل ذخیره کنند.

3 years ago

اینترنت

3975

1
اگر login نکردی برامون ایمیلت رو بنویس: