sfnahal

نهال سهیلی‌فر

0 دنبال شونده

1 دنبال کننده

درباره نهال سهیلی‌فر

وبلاگ

145

بلاگ ها

Common Voice: سیستم تشخیص گفتار اپن‌سورس بنیاد موزیلا

Common Voice پروژه‌ای اپن‌سورس تحت رهبری بنیاد موزیلا است که این پروژه در‌ واقع یک سیستم تشخیص گفتار اپن‌سورس می‌باشد که در آن افراد به‌ صورت داوطلبانه نمونه صداهای خود را ثبت می‌کنند.

2 years ago

هوش مصنوعی و علم داده

4423

1
Decision Tree (درخت تصمیم) چیست؟

در این پست قصد داریم تا همه چیز را در مورد Decision Tree (درخت تصمیم) مورد بررسی قرار دهیم؛ از جمله اینکه این مفهوم چه هست، چه‌طور مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین چگونه می‌توانیم دست به ایجاد یک درخت تصمیم‌گیری بزنیم.

3 years ago

کسب‌وکار

12027

3
آشنایی با نحوهٔ استفاده از Mind Map به منظور سازمان‌دهی افکار

Mind Map (نقشهٔ ذهنی) نموداری است که به وسیلهٔ آن می‌توان افکار را سر و سامان داد، به ایده‌های جدیدی دست پیدا کرده و خلاقیت‌ خود را بهبود بخشید.

3 years ago

گوناگون

2322

1
Process Documentation چیست و چه تأثیری در جلوگیری از ارتکاب خطا در کسب‌و‌کارها دارد؟

Process Documentation یا به اختصار PD که در فارسی معادلی همچون مستندات فرآیند می‌توان برایش در نظر گرفت، مراحل لازم برای تکمیل یک تَسک یا پروسه را مشخص کرده و در واقع مستندسازی‌ای درون‌سازمانی و مداوم از یک پروسهٔ در حال اجرا است.

3 years ago

کسب‌وکار

1890

2
Wireframe چیست و چه کاربردهایی در پروسهٔ طراحی نرم‌افزار دارد؟

در این مقاله با مفهوم Wireframe (وایرفریم) و نحوهٔ کشیدن آن در پروسهٔ طراحی رابط کاربری سایت یا اپ موبایل آشنا خواهید شد.

3 years ago

نرم‌افزار

4079

2
Workflow Diagram چیست و چه کاربردی دارا است؟

Workflow Diagram یک نمای کلی گرافیکی از فرآیند کسب‌وکار در اختیار مدیران قرار می‌دهد به طوری که با استفاده کردن از اَشکال و علائم استاندارد، به شما نشان می‌دهد که کارتان از آغاز تا پایان چه‌طور به سمت تکمیل شدن می‌رود.

3 years ago

کسب‌وکار

4427

1
SWOT: سوات چیست و چگونه می‌توانیم با استفاده از آن دست به آنالیز کسب‌وکار خود بزنیم؟

SWOT مفهومی مدیریتی است که به طور گسترده در حوزهٔ کسب‌وکار مورد استفاده قرار گرفته و به منظور جست‌وجو و کاوش در نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدات در یک شرایط خاص به کار برده می‌شود.

3 years ago

کسب‌وکار

3064

1
توصیه‌هایی ارزشمند از زبان 18 فعال سیلیکون‌ولی اگر می‌توانستند در گذشته به خودشان می‌کردند!

در این پست توصیه‌هایی ارزشمند از زبان 18 فعال سیلیکون‌ولی همچون بیل گیتس، تیم کوک و غیره خواهید دید که اگر می‌توانستند، در گذشته به خودشان می‌کردند!

3 years ago

کسب‌وکار

1758

1
Internet بیش از آنکه در هوا باشد در زیر اقیانوس‌ها است!

در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که زیرساخت اینترنت چگونه است، اینترنت چگونه کار می‌کند و چه تجهیزات و دیوایس‌هایی درگیر هستند تا اینکه مثلاً شما می‌توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

3 years ago

اینترنت

1589

3
Adobe XD Guide: دورهٔ آموزش رایگان ابزار طراحی تجربهٔ کاربری ادوبی

Adobe XD یک ابزار طراحی نسبتاً پیچیده است اما اگر می‌خواهید به پروسهٔ یادگیری‌تان سرعت بخشید، می‌توانید به دورهٔ آموزشی رایگانی که توسط وب‌سایت XD Guru منتشر شده است نیز نگاهی بیندازید.

3 years ago

نرم‌افزار

7674

2
اگر login نکردی برامون ایمیلت رو بنویس: