mrsharpasand

محمدرضا شرع‌پسند

درباره من

وبلاگ

10

بلاگ ها

Azure IoT Edge: سرویس همه‌کارهٔ مایکروسافتی اینترنت اشیاء

Azure IoT Edge یک سرویس کاملاً مدیریت شده است که خدمات هوش ابری را به صورت لوکال با دیپلوی و اجرای هوش مصنوعی و خدمات آژور روی دیوایس‌های مرتبط با اینترنت اشیاء به صورت کراس‌پلتفرم ارائه می‌دهد. 

4 years ago

هوش مصنوعی و علم داده

1726

1
Stack Overflow for Teams: سرویسی اختصاصی از استک اورفلو برای تیم‌های نرم‌افزاری

مدیران استک اورفلو بر آن شده‌اند تا سرویسی اختصاصی برای تیم‌های نرم‌افزاری عرضه کنند که در ادامه قصد داریم برخی از بارزترین ویژگی‌های این سرویس پریمیوم را برشمریم.

4 years ago

کسب‌وکار

1159

1
Grasshopper: اپلیکیشنی برای آموزش اصول برنامه‌نویسی

Grasshopper اپلیکیشنی است که قصد دارد امکان یادگیری برنامه‌نویسی را برای هر کسی و در هر زمانی حتی در حین مشغله‌های زندگی روزمره‌اش فراهم کند.

4 years ago

برنامه‌نویسی

1371

3
تاریخچهٔ مختصری از Dropbox

دراپباکس سرویسی مبتنی بر کلود است که توسط درو هوستون و آرش فردوسی پایه‌گذاری است. در این پست با تاریخچه‌ای کوتاه از شکل‌گیری این استارتاپ تا تبدیل شدن آن به شرکت موفق در سال ۲۰۱۸ آشنا خواهید شد.

4 years ago

کسب‌وکار

1731

3
4 نکتهٔ مهم در انتخاب نام برای یک پروژهٔ نرم‌افزاری اپن‌سورس

 در این مقاله چهار عامل مهمی که برنامه‌نویسان هنگام انتخاب نام برای پروژهٔ نرم‌افزاری خود باید در نظر بگیرند توضیح داده خواهند شد.

4 years ago

اپن‌سورس

1929

0
بیدار ماندن بیل گیتس تا ۴ صبح برای نوشتن یک گیم به اسم DONKEY.BAS

شاید باور آن برای شما دشوار باشد که زمانی بیل گیتس بنیان‌گذار شرکت مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین مردان جهان تا ساعت ۴ صبح در کمدی بیدار مانده تا یک گیم بسیار ساده و ابتدایی را کد بزند.

4 years ago

گوناگون

3890

7
انتشار یکی از حساس‌ترین بخش‌های سورس‌کد iOS در گیت‌هاب

طبق گزارش مجلهٔ Motherboard، سورس‌کد بخش مهمی از سیستم‌عامل iOS اپل لو رفته است! شخص ناشناسی که در پشت انتشار سورس‌کد مرتبط با iBoot اپل است، آن را در وب‌سایت گیت‌هاب منتشر کرده است.

4 years ago

امنیت

1278

3
چهار ابزار جایگزین اپن‌سورس برای Google Analytics

چهار ابزار همه کارهٔ تحلیل وب که در این پست معرفی می‌شوند، بینش و درک ارزشمندی به وب‌مسترها در خصوص مشتریان و بازدیدکنندگان وب‌سایت‌شان داده، ضمن اینکه وب‌سایت‌شان را کاملاً تحت کنترل آن‌ها قرار می‌دهد.

4 years ago

اینترنت و شبکه

1709

1
ابداع کریپتوکارنسی اختصاصی Kodak با همکاری و مشارکت شرکت WENN Digital

پلتفرمی موسوم به KODAKOne و کریپتوکارنسی جدید ابداعی کمپانی کداک تحت عنوان KODAKCoin، به عنوان یک منبع درآمدی جدید و پلتفرمی امن برای محافظت از آثار عکاسان فراهم می‌کند.

4 years ago

بلاکچین

1092

1
OpenHPC: ابزاری اپن‌سورس جهت افزایش سرعت و قدرت پردازش

HPC (پردازش‌های فوق سریع) به مجموعه‌ای از کامپیوترهایی گفته می‌شود که به دسته‌هایی تقسیم شده‌اند تا سرعت و قدرت پردازش افزایش یابد.

4 years ago

لینوکس

1628

0