mjn.mje

محمدجواد ابراهیمی

درباره من

وبلاگ

8

بلاگ ها

Honeycomb: ابزاری برای دیباگ کردن آسان‌تر نرم‌افزار

Honeycomb نام ابزاری است که با هدف ایجاد تحولی در زمینهٔ دیباگ کردن نرم‌افزار طراحی شده که دولوپرهای این ابزار امیدوارند تا از طریق این سرویس، پروسهٔ دیباگینک را با توجه به نیازهای مختلف دولوپرها تسهیل کنند.

5 years ago

نرم‌افزار

1579

1
SQL Notebook: ابزاری ویندوزی مبتنی بر SQLite برای مدیریت داده‌ها

SQL Notebook یک نرم‌افزار رایگان ویندوزی است که این امکان را برای دولوپرها فراهم می‌کند تا داده‌های دیتابیسی را مشاهده کرده، تحلیل نموده و تغییرات مورد نظر را در آن‌ها ایجاد نمایند.

5 years ago

نرم‌افزار

1429

1
mStream: سرویس اپن‌سورس استریم موسیقی

mStream یک سرور استریم موسیقی است که با NodeJS نوشته شده است و با استفاده از یک API و یک کلاینت تحت‌وب، این امکان را فراهم می‌کند تا با استفاده از مرورگر دلخواه خود به موسیقی مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

5 years ago

اپن‌سورس

1334

2
JsDelivr | Cdnjs | Google Libraries | Microsoft CDN: چهار CDN برای میزبانی پروژه‌های اپن‌سورس

در این مقاله با چهار سرویس CDN رایگان که پروژه‌های اپن‌سورس را میزبانی‌ کرده و برای افزایش سرعت وب‌سایت خود و ایجاد یک تجربه‌ٔ کاربری بهتر می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، آشنا خواهید شد.

5 years ago

اپن‌سورس

2395

2
گام‌هایی برای مبدل شدن به دولوپری که می‌تواند گوی سبقت را از دیگران برباید!

 آنچه در این مقاله قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم این است که به چه شکل می‌شود به دولوپری مبدل شویم که می‌تواند گوی سبقت را از دیگران برباید!

5 years ago

برنامه‌نویسی

3000

4
با ورود به فضا، Apple تبدیل به رقیبی برای SpaceX می‌شود!

سرمایه‌گذاران از موضوع بررسی‌های اپل برای ورود به بازارهای جدید مانند اتومبیل‌های خودران الکتریکی و واقعیت افزوده (Augmented Reality) اطلاع دارند اما این در حالی است که یک احتمال جدید به موارد قبلی اضافه شده است و آن اینترنت فضایی (Space Internet) است.

5 years ago

اینترنت و شبکه

1076

0
Bitcoin (بیتکوین) چیست؟

Bitcoin نوعی واحد پول دیجیتال است که بر اساس اصول Cryptography (رمزنگاری) عمل می‌کند که یکی از ارزهای رمزپایه‌ای است که در سال‌های اخیر، نسبت به رقبا، بسیار مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

5 years ago

بلاکچین

3709

4
Tiny-Care Terminal: ابزاری کامندلاینی و اپن‌سورس برای مراقب از سلامت شما

اگر شما هم از علاقمند به کار با ترمینال هستید، Tiny-Care Terminal ابزاری کامندلاینی است که به شما اطلاعاتی مرتبط با سلامتی، آب و هوا و ریپازیتوری‌های گیت‌تان می‌دهد.

5 years ago

نرم‌افزار

1640

2