ali92asadi

علی اسدی

0 دنبال شونده

1 دنبال کننده

درباره علی اسدی

وبلاگ

8

قسمت آموزشی

14

بلاگ ها

DevHints: مجموعه‌‌ای از یکسری Cheat Sheet کاربردی برای دولوپرها

DevHints یک به اصطلاح Cheat Sheet (راهنمای خلاصه) است که توسعه‌دهندگان می‌توانند در مواقع لزوم به ‌آن مراجعه کرده و از آن به‌ عنوان یک رِفرنس استفاده کنند.

3 years ago

برنامه‌نویسی

1120

2
DTP: پلتفرمی اپن‌سورس برای جابه‌جایی اطلاعات بین سرویس‌های آنلاین

کمپانی‌های گوگل، فیسبوک و توئیتر با همکاری یکدیگر پلتفرم اپن‌سورسی را طرحی کرده‌اند تحت عنوان Data Transfer Project یا به اختصار DTP که قابلیت انتقال اطلاعات از یک سرویس به سرویسی دیگر را دارا است.

3 years ago

اینترنت

917

1
Color Theory: یادگیری تئوری رنگ‌ها به‌ صورت عملی

Color Theory ابزار آنلاین بسیار کاربردی جهت یادگیری سریع تئوری‌های مرتبط با رنگ‌ها است. هدف این سایتِ کاملاً رایگان، در واقع کمک به دِوِلوپِرهایی است که آگاهی چندانی درباره رنگ‌ها، دیزاین و زیباشناسی رابط کاربری ندارند.

3 years ago

اینترنت

1601

3
Bitwarden: ابزاری اپن‌سورس و رایگان برای مدیریت پسورد

BitWarden ابزاری اپن‌سوس و رایگان است که به سادگی به شما در تولید و مدیریت رمزهای‌عبور قوی و امن کمک می‌کند که در این پست با برخی از شاخص‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار آشنا خواهید شد.

3 years ago

نرم‌افزار

2312

2
Security Headers: ابزاری برای اِسکن هِدِرهای ریسپانس وب‌سایت‌ها

Security Headers سرویسی است که هِدِرهای ریسپانس سایت شما را آنالیز کرده و یک دارای سیستم رتبه‌بندی نتایج نیز هست بدین معنی که پس از بررسی هِدِرهای ریسپانس، به آن‌ امتیازی از A تا F می‌دهد.

3 years ago

امنیت

1084

1
Browsh: مرورگری اپن‌سورس، مدرن و مبتنی بر متن

Browsh مرورگری به اصطلاح Text-based (مبتنی بر متن) است که هر آنچه دیگر مرورگرهای مدرن پشتیبانی می‌کنند، مانند JavaScript ،CSS3 ،HTML5 و حتی WebGL، را می‌تواند رِندِر کند.

3 years ago

نرم‌افزار

1108

1
کِرنِل سیستم‌عامل‌های مَک و گنو/لینوکس چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

به طور کلی، تاریخچه و فیچرهای اصلی کِرنِل مک و لینوکس تفاوت‌های زیادی با یکدیگر دارند که در این پُست قصد داریم به مرور آن‌ها بپردازیم.

3 years ago

نرم‌افزار

1736

4
Cool-Retro-Term: ابزار شبیه‌ساز کامندلاین برای شبیه‌سازی صفحه‌نمایش‌های کاتُدی

Cool Retro Term یک شبیه‌ساز کامندلاین اپن‌سورس، رایگان و سبک با قابلیت شخصی‌سازی است که شکل و شمایل صفحه‌نمایش‌های کاتُدی قدیمی را شبیه‌سازی می‌کند و به کاربر حس و تجربهٔ استفاده از کامپیوترهای اولیه را می‌دهد.

3 years ago

لینوکس

1235

0
اگر login نکردی برامون ایمیلت رو بنویس: