مایکروسافت ده‌ها کتاب الکترونیکی را به رایگان برای دانلود قرار داده است!

مایکروسافت ده‌ها کتاب الکترونیکی را به رایگان برای دانلود قرار داده است!

دوباره ماه جولای از راه رسیده و مدیر ارشد فروش مایکروسافت یعنی Eric lingman با فروش سالیانهٔ کتاب‌های الکترونیکی رایگان بازگشته‌ است؛ درست مانند سال گذشته، فروش امسال (۲۰۱۷) شامل چندین کتاب الکترونیکی رایگان مایکروسافت نیز می‌شود.

Limgman می‌گوید که چند سالی از انتشار کتاب‌های الکترونیکی به‌طور رایگان می‌گذرد و پاسخی که از سوی کاربران دریافت کرده نسبتاً خوب بوده‌ است؛ در سال جاری، هم کتاب‌های الکترونیکی بیشتری برای دانلود در دسترس قرار گرفته‌اند و هم لیست کتاب‌ها فهرست‌بندی و کارآمدتر شده‌اند تا کاربران بتوانند علاوه‌بر کتاب‌ها، لینک دانلود‌ کتاب‌ها را نیز راحت‌تر پیدا کنند.

حدود ۳۰۰ عنوان کتاب حول محصولات و خدمات مختلف مایکروسافت ارائه شده‌اند که شامل موارد زیر می‌شوند:
- کتاب‌های الکترونی در مورد ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد PowerShell
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد Azure
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد Cloud
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد مایکروسافت آفیس ۲۰۱۳، ۲۰۱۶ و ۳۶۵
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد Power BI
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد Microsoft SharePoint
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد SQL Server
- کتاب‌های الکترونیکی در مورد Microsoft System Center
- و یک سری کتاب‌ها در مورد موضوعات دیگر.

چطور باید کتاب‌های الکترونیکی رایگان مایکروسافت را دانلود کرد؟
پس از ورود به آدرس Largest FREE Microsoft eBook Giveaway، دو راه برای دانلود کتاب‌های الکترونیکی رایگان وجود دارد: می‌توان آن‌ها را به‌صورت جداگانه با فرمت‌های PDF ،EPUB و MOBI دانلود کرد که برای این کار باید صفحه را اسکرول کتید و کتابی که می‌خواهید را با فرمت دلخواه دانلود کنید؛ راه دوم هم این است که تمام کتاب‌ها را باهم دانلود کنید که باید گفت برای دانلود تمام کتاب‌ها باهم گزینهٔ مستقیمی در وب‌سایت وجود ندارد و باید از یکی از دو روشی که در ادامه گفته می‌شود برای دانلود تمام کتاب‌ها باهم استفاده کنید.

Lingman به‌عنوان راه حلی برای دانلود تمام کتاب‌ها باهم، لیستی از لینک کتاب‌هایی که برای دانلود قرار داده‌اند آماده کرده‌ است؛ این لیست در قالب یک فایل متنی است که شما می‌توانید به‌منظور پیدا کردن این فایل متنی صفحه را اسکرول کنید تا به تیتر HOW TO DOWNLOAD ALL EBOOKS برسید. سپس روی آیکونی که در ادامه وجود دارد (آیکون اول) کلیک کنید و روی گزینهٔ Save link as کلیک کنید و فایل متنی که حاوی لینک‌های دانلود کتاب‌ها است را دانلود کنید. برای دانلود تمام فایل‌ها باهم نیز می‌توانید از دانلود منیجر یا افزونه‌های ارائه‌شده برای مرورگرها استفاده کنید.

همچنین در ادامه یک اسکریپت Windows Power Shell نیز وجود دارد (آیکون آن دقیقاً زیر آیکون قبلی است) که به شما اجازه می‌دهد تمام کتاب‌ها را باهم از طریق پاورشل دانلود کنید.

منبع


نهال سهیلی‌فر