talent-campaign-ads-banner

مقدمه‌ای بر طراحی رابط کاربری (UI)

با رنگ ها و طرح ها دل کاربر سایتت رو ببر!

بروزرسانی 01 آذر 1401

مقدمه‌ای بر طراحی رابط کاربری (UI)
رایگان
مقدمه‌ای بر طراحی رابط کاربری (UI)

مقدمه‌ای بر طراحی رابط کاربری (UI)

رایگان
سرفصل‌های دوره
لینکداین تلگرام توییتر

کاربر عزیز، شما به عنوان کاربر مهمان در وبسایت سکان آکادمی حضور دارید. برای ، به حساب کاربری تان وارد شوید.

* شما پس از ورود، مجددا به همین صفحه بر می گردید.

header-svg-bg

معرفی دوره


امروزه طراحی دیجیتال به یکی از پرطرفدارترین رشته‌های موجود در دنیای مدرن تبدیل شده و به دلیل شاخه‌های فراوانی که دارد، برای هر شخصی می‌تواند شرایط شغلی مناسبی را فراهم کند. از طراحی گرافیکی یا طراحی هویت بصری محصول بگیریم تا طراحی تجربه‌ی کاربری، همه در حال پیشرفت هستند و همواره افراد جدیدی را به سمت خود جذب می‌کنند.

یکی از بخش‌های فرایند تجربه‌ی کاربری، شامل علمی با عنوان "طراحی رابط کاربری" (UI/User Interface Design) می‌شود که می‌تواند افراد را به راحتی مجذوب خودش کند. در این دوره، ما به اصول پایه و ابتدایی طراحی UI و همچنین، آشنایی اولیه و کار با ابزارهای آن، می‌پردازیم. این پیش‌نیازها، می‌توانند شما را برای ورود به دنیای UI آماده کنند. پس از گذراندن این دوره‌ی مقدماتی، اطلاعات کاملی را درباره‌ی این علم رنگارنگ و جذاب خواهید داشت و برای گسترش دانش‌تان و همچنین پیشرفت تا تبدیل شدن به یک متخصص UI، آماده خواهید بود.

header-svg-bg

دستاوردهای این دوره


  • درک کامل رشته طراحی رابط کاربری
  • یادگیری اصول پایه ای طراحی رابط کاربری
  • تمرین عملی مهارت‌های لازم برای طراحی UI
  • آشنایی کافی با Adobe XD
header-svg-bg

مدرس شما در این دوره


سپهر نوری
سپهر نوری teacher-role-verified-icon
طراح تجربه و رابط کاربری
راهنما

من عضو تیم طراحی سکان آکادمی هستم. از سال 1397 تا امروز، به دنبال یادگیری مفاهیم و مبانی علم تجربه کاربری بودم و در همین راستا تلاش می‌کنم. به نظر من، یاد گرفتن اینکه چطور می‌تونیم با طراحی یک مسیر زیبا و لذت بخش، تجربه خوبی رو به کاربرها ارائه کنیم، خیلی ارزشمنده. کمک کردن به مردم و ساده سازی زندگی‌های اون‌ها برای من اولویت اوله و همیشه دوست دارم لبخند رضایت روی صورت مردم بسازم.

header-svg-bg

سوالات متداول


این دوره برای افراد کاملا مبتدی طراحی شده است. بنابراین، چه در طراحی UI تازه کار هستید و چه قبلا سابقه کار کردن در آن را داشته باشید و بخواهید دانش و مهارت‌های خود را رسمی کنید، این دوره برای شروع عالی است.


 

برای موفقیت در این دوره، نیازی به داشتن تجربه در زمینه‌ی طراحی یا فناوری ندارید! صرف نظر از سن یا پیشینه‌ی شما، ما تجربه‌ی یادگیری ای را ایجاد کرده‌ایم که با اطمینان از موفقیت شما، کمک‌تان می‌کند.


 

در پایان دوره، شما درک کاملی از رشته طراحی رابط کاربری خواهید داشت و در برخی از مهارت‌ها و فرآیندهای کلیدی که برای طراحی رابط کاربری حیاتی هستند، تمرین عملی خواهید داشت.

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هرگونه بازنشر دوره‌های آموزشی برخلاف قوانین سکان آکادمی است، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

برنامه نویس Front End شو!

در  کارراهه‌ی فرانت اند سکان آکادمی؛ دوره‌های آموزشی ویدیویی و متنی، دوره‌های پروژه محور، آزمون‌های منظم و بسیاری خدمات دیگر طراحی شده است تا هر آنچه که برای استخدام به عنوان برنامه نویس Front-End نیاز دارید را داشته باشید.

cover-of-برنامه نویس Front End شو!