آموزش پایتون

دوره آموزش پایتون

در این دوره ی آموزشی آنلاین، با مقدمات زبان برنامه نویسی پایتون همچون متغیرها، دستورات شرطی، حلقه‌ها و اصول برنامه‌نویسی شی گرا (OOP) در قالب پروژه‌های کاربردی آشنا خواهیم شد.

سطح مقدماتی | 1190+ دانشجو
آموزش پایتون
5:40 ساعت
آموزش متنی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
5:40 ساعت
آموزش متنی
header-svg-bg

معرفی دوره

آخرین به‌روزرسانی دوره: 02 مهر 1394 آخرین به‌روزرسانی دوره: 02 مهر 1394

معرفی دورهٔ آموزش پایتون

در دورهٔ آنلاین آموزش پایتون سعی نموده‌ایم تا مفاهیم پایه‌ای این زبان را به شکلی ساده اما مفصل، برای برنامه‌نویسان تازه‌کار و علاقه‌مند به یادگیری این زبان شرح داده و ایشان را با جنبه‌های مختلف Python 3 آشنا سازیم. علاوه بر این یک آموزش ویدیویی هم با عنوان آموزش مقدماتی پایتون در سایت سکان آکادمی منتشر کرده‌ایم تا علاقه‌مندانی که با آموزش ویدیویی ارتباط بهتری دارند و تمایل دارند این مهارت را سریع تر بیاموزند، بتوانند از آن بهره مند شوند.

آموزش ویدیویی رو ترجیح میدی؟ یه سر به "دوره ی آموزش مقدماتی پایتون" بزن!
header-svg-bg

مدرس‌های شما


این عضو تیم تا کنون چیزی در مورد خود ننوشته است.

header-svg-bg

سوالات متداول


اساساً این دوره برای برنامه‌نویسان مبتدی در نظر گرفته شده است که تجربهٔ چندانی در حوزهٔ برنامه‌نویسی ندارند اما در عین یکسری جزئیاتی نیز درون این دوره گنجانده شده که برای برنامه‌نویسان باتجربه نیز اثربخش هستند.


 

آشنایی با مفاهیم کلی برنامه‌نویسی برای هر دانشجویی که قصد دارد وارد حوزهٔ توسعه‌ٔ نرم‌افزار شود یک باید است که در همین راستا می‌توانید پیش از شروع این دوره و یا به‌ صورت هم‌زمان دورهٔ آموزش اصول برنامه‌نویسی را بگذرانید. همچنین مطالعهٔ دوره‌های تکمیلی زیر نیز به ارتقاء دانش پایه‌ای دانشجویان کمک خواهد کرد:

قوانین SOLID
آشنایی با الگوهای طراحی
۹۷ چیزی که هر برنامه‌نویسی باید بداند

دانشجویانی که دورهٔ آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون در سکان آکادمی را بگذرانند، پس از اتمام این دوره مفاهیم کلی این زبان همچون متغیرها، دستورات شرطی، حلقه‌ها و غیره را فرا گرفته مضاف بر اینکه با مباحث تکمیلی‌تری همچون اصول برنامه‌نویسی شییٔ‌گرا (OOP) و غیره نیز آشنا خواهند شد.

بر اساس قوانین سکان آکادمی، هر گونه بازنشر دوره‌های آموزشی بر خلاف قوانین سکان آکادمی بوده، از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ حقوقی قابل پیگرد قانونی است.

header-svg-bg

آخرین گفت‌وگوهای این دوره


آموزش پایتون-colorful

دوره آموزش پایتون

5:40 ساعت
آموزش متنی
1190+ دانشجو
رایگان هدیه‌ای از سکان آکادمی
online-support-icon