سوده فرخی مؤسس شرکت نرم‌افزاری C2RO

سوده فرخی: مؤسس شرکت نرم‌افزاری C2RO

سوده فرخی که دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتری از دانشگاه Vienna University of Technology از کشور اتریش در حوزهٔ کلود است، یکی از کارآفرینان فعال در حوزهٔ فناوری می‌باشد که به عنوان یکی از ۷۵۰ مخترع برتر حوزهٔ آی‌تی در دنیا در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد؛ همچنین وی به عنوان یکی از برترین کارآفرینان جوان استان کِبِک در کشور کانادا نیز در سال ۲۰۱۸ برگزیده گردید.

C2RO به عنوان یکی از استارتاپ‌های نرم‌افزاری موفق در مونترآلِ کانادا در سال ۲۰۱۶ توسط سوده فرخی پایه‌گذاری شد و تاکنون توانسته جوایز متعددی را به خود اختصاص دهد. به طور خلاصه، C2RO یک پلتفرم کلود است که راه‌کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی بلادرنگی در اختیار ابزارهای هوشمند قرار می‌دهد.

از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به مشارکت در تأسیس مؤسسهٔ «زنان فعال ایرانی در صنعت آی‌تی» در شهر مونترآل اشاره کرد مضاف بر این که وی به عنوان مشاور کسب‌وکار با دیگر شرکت‌ها و استارتاپ‌ها نیز همکاری می‌کند.


لیست نظرات
کاربر میهمان
دیدگاه شما چیست؟
کاربر میهمان
کاربر میهمان
میهمانمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
تفاوت BI با AI چیه؟ آیا اصلا شباهتی دارن؟
کاربر میهمان
دیجیمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۱/۲۳
لطفا از مهمانان آینده رادیوفول استک بپرسید فرق هوش مصنوعی با داده کاوی و هوش تجاری چیه؟ چون تو تهران خیلی دارن به هوای هوش مصنوعی آموزش هوش تجاری قالب جوونا میکنن ممنون سؤالم جدی بود لطفا بپرسید چون خیلیا دارن گول میزنن.
کاربر میهمان
محمدمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۱/۰۳
با سلام لطفا یکی از سؤال‌های شما از متخصصین هوش مصنوعی این باشه که آیا تو شرکت‌های خارجی از power BI مایکروسافت استفاده میشه چون دوره‌های آموزشی براش تو ایران هست و خیلی دارن روش مانور میدن میخواستم ببینم کسی که میخواد تو زمینه هوش مصنوعی کار کنه باید چه چیزهایی یاد بگیره و علاوه بر این power BI هم جزوشون هست یا اونم تبلیغات الکی کلاس‌های آموزشی تو ایرانه؟
کاربر میهمان
keyhanمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۰/۲۵
منتظر پادکست های بعدیتان هستیم...
کاربر میهمان
امیرمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
به عنوان یک کاربر، تنها چیزی که سکان آکادمی رو نگه‌ داشته بازنشر است.
کاربر میهمان
کاربر میهمانمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
سلام. با دکتر کیارش بازرگان مصاحبه کنید: kia.umn.edu
کاربر میهمان
محمدمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
لطفا با کسی مصاحبه کنید که هم تو حوزه هوش مصنوعی کار میکنه هم مدرکش در حد لیسانس و فوق لیسانسه نه بیشتر، هم با امکانات ایران تونسته جایی استخدام بشه و کار کنه اونم توی این زمینه مهم، وگرنه خارج از ایران که همه نمیخوان برن همه که نمیخوان ادامه تحصیل بدن تا دکتری.
اصلا ببینیم شدنیه یا نه که تو ایران با لیسانس و دیدن چهار تا فیلم تو فیلد هوش کار کرد و استخدام شرکت‌های خصوصی شد.
برای تعیین راه و شروع کردن یا شروع نکردن تو این زمینه خیلی مهمه لطفا پادکست و مهمان ها رو با امکانات ایران بسنجید.
کاربر میهمان
کاربر میهمانمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۱۰/۰۶
سلام. لطفا با جلال حاجی غلامعلی. استاد لینوکس و وحید رجبلو ماوسس شرکت توانیو
و محمدرضا توکلیان مهندس یادگیری ماشین در شرکت دیتاک، پادکست تهیه کنید.
کاربر میهمان
محمدمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
آقا بهزاد شما با این ایده رادیو فول استک خیلی کار بزرگی در حق ما کردید من تشکر میکنم از شما
دو تا خواهش داشتم از شما
یکی این که اگر امکانش هست با آقای علی امینیان پادکستی داشته باشید در جریان هستم که پادکست ایشون بنا به دلایلی لغو شد ولی اگر امکانش هست برگزار کنید من از ایشون سؤال مهمی دارم سؤالم اینه که ایشون از لحاظ فنی در هوش مصنوعی اون هم در دوره لیسانس شون در ایران چقدر قوی بودند که گوگل برای ایشان دعوتنامه فرستاد و ایشان رو پذیرفت اون هم با مدرک لیسانس دانشگاه های ایران یعنی چه چیزهایی بلد بودن که تونستن با مدرک لیسانس بره گوگل در صورتی که الان نفر با مدرک دکتری در هوش مصنوعی داریم ولی از نظر فنی خیلی ضعیف هستن یا بعضی هاشون که قوی هستن ولی گوگل نمی پذیردشون؟ اگر این چیزها رو بدونیم میتونیم خیلی برنامه‌های دقیق‌تر و مفیدتری برای آیندمون داشته باشیم.

عرض بعدی بنده این هست به عنوان یک ایده تکمیل کننده رادیو فول استک به شمایی که انگلیسیتون قوی هست و تدریس هم داشتید بنظرتون میشه همین پادکست رو با انگلیسی زبان‌های موفق دنیا در زمینه رشته هوش مصنوعی و برنامه‌نویسی هم داشته باشید این کار انجام بشه برای اولین بار در ایران میشه و انسان های تأثیرگذار زیادی در رشته کامپیوتر هستن که فارسی زبان نیستن ولی پر از تجربه بزرگ هستن و چیزی که اونا ۵ سال پیش در رشته و کسب‌وکار کامپیوتر میدونستن رو ماها هنوز نمیدونیم خیلی مفید و جذابه این سبک رادیوفول استک اگر اجرایی بشه
همه که نمیخوان مهاجرت کنن که از مهاجرهای ایرانی بدونن سبک مهاجرت رو
خیلی ها میخوان دانش و تجربه تو کسب‌وکار تو محیط آکادمی و شروع از چه سنی در رابطه با اون ها رو تو ایران اجرا کنن اینارو فقط خود خارجی ها میدونن که انقدر جلوعن نه مهاجرهای ایرانی
و رادیو فول استک انگلیسی میتونه این بستر رو فراهم کنه اگر این پادکست های انگلیسی رادیو فول استک در اختیارشون بذاره خیلی بهتره
اجراش کنید لطفا
کاربر میهمان
محمدمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بسیار عالی بود