سوده فرخی

گفتگو با سوده فرخی

مؤسس شرکت نرم‌افزاری C2RO

00:00:00 00:00:00 playerbar-podcast-background podcast-playbar-timeline-background
00:00:00 00:00:00
مهر 1398 هوش مصنوعی
امتیاز این اپیزود
3889 score-svg-img
با «دنبال کردن» دسته‌بندی‌ها از انتشار محتواهای موردعلاقه‌تان در تمام بخش‌های سکان ‌آکادمی مطلع می‌شوید.
هوش مصنوعی هوش مصنوعی

معرفی اپیزود

سوده فرخی که دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتری از دانشگاه Vienna University of Technology از کشور اتریش در حوزهٔ کلود است، یکی از کارآفرینان فعال در حوزهٔ فناوری می‌باشد که به عنوان یکی از ۷۵۰ مخترع برتر حوزهٔ آی‌تی در دنیا در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد؛ همچنین وی به عنوان یکی از برترین کارآفرینان جوان استان کِبِک در کشور کانادا نیز در سال ۲۰۱۸ برگزیده گردید.

C2RO به عنوان یکی از استارتاپ‌های نرم‌افزاری موفق در مونترآلِ کانادا در سال ۲۰۱۶ توسط سوده فرخی پایه‌گذاری شد و تاکنون توانسته جوایز متعددی را به خود اختصاص دهد. به طور خلاصه، C2RO یک پلتفرم کلود است که راه‌کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی بلادرنگی در اختیار ابزارهای هوشمند قرار می‌دهد.

از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به مشارکت در تأسیس مؤسسهٔ «زنان فعال ایرانی در صنعت آی‌تی» در شهر مونترآل اشاره کرد مضاف بر این که وی به عنوان مشاور کسب‌وکار با دیگر شرکت‌ها و استارتاپ‌ها نیز همکاری می‌کند.

امتیاز این اپیزود
3889 score-svg-img
با «دنبال کردن» دسته‌بندی‌ها از انتشار محتواهای موردعلاقه‌تان در تمام بخش‌های سکان ‌آکادمی مطلع می‌شوید.
هوش مصنوعی هوش مصنوعی

متاسفانه کیفیت صدای مصاحبه کننده و مصاحبه شونده مثل هم نیست. لطفا کیفیت صدا رو اصلاح کنید

سلام ،خیلی عالی بود به عنوان یک برنامه نویس خانوم از ایشون خیلی انرژی و انگیزه گرفتم ،با سپاس

سلام خیلی ممنونم، لذت بردم از گوش دادن به صحبت های خانم فرخی بسیار شیرین و بهم پیوسته توضیح دادند.

ممنون برای سوالها و جوابهای هوشمند و مفید. لذت بردم. مرسی. سوده عزیز، بهزاد عزیز موفق باشین.

خیلی عالی بود مثل سایر پادکست ها مفید و پر از اطلاعات و ایده ها و پاسخ ها به سوالات اساسی و راهکار ها برای ذهن پر از دغدغه ممنون ممنون ممنون

خیلی عالی بود.

سلام باز هم مثل همیشه عالیییییی آقای مرادی لطفا بازم ادامه بدید. ممنونم که همیشه بهترین شکل تجربیاتون رو به اشتراک گذاشتید

سلام من کلیه پادکست های شما رو دانلود کردم. در حال حاضر سرباز هستم و موقع شیفت بهشون گوش می کنم و خلاصه برداری می کنم. لطفا آقای مرادی ادامه بدید.

منتظر پادکست هایی بعدی هستیم

سلام آقای مرادی؛ میشه لطفا این پادکست های بسیار خوب و مفیدتون (که گوش کردن به هر کدوم از اونها یک چراغ توی ذهن آدم روشن میشه و هدفش براش مشخص تر میشه) رو با یک بازه زمانی معین و همچنین به طور حرفه‌ای‌ تر منتشر کنید؟ منظور من پروموت بهتر در برنامه‌های پادکست و همچنین ضبط صدای بهتره. البته اون چیزی که این پادکست رو ممتاز کرده محتوای فوق العادش هست که ما به خاطرش مشتاقانه منتظر اپیزود های جدیدیم!

online-support-icon