نکات کاربردی برای دستیابی به ثروت در رمز ارزها

نکات کاربردی برای دستیابی به ثروت در رمز ارزها

مطلبی که برای شما می نویسم جزئی از تجربیاتم که به مدت پنج سال با ورود به این حوزه و تحقیقات و رفتارهای هیجانی و حتی برد ها و شکست ها به دست آمده است.

نکات به صورت خلاصه و سازنده برای شما می نویسم حتمی بخوانید و تفکر کنید!

1- هیچ کس با ترید به معنای معامله کردن روزانه در بازارهای رمز ارز پولدار نشده، مگر استفاده از روشهایی که به صورت اتوماتیک توسط ربات ها باشد که ریسک آن بسیار زیاد است، تمامی روش های که حتی فکرشم نمی کنم را انجام دادم و به شما می گویم نگرش خودتو عوض کن و از توهم ثروت خارج شو، اکثر دارایی هایم از نترسیدن در چند سال گذشته بود زمانی که همه می گفتم چرا باید چیزی که لمس نمی شود را خرید ؟!

2- کسی که از شش الی نه سال پیش ارز یا توکنی خریداری کرده بود امروزه به ثروت رسیده اکثریت آنها اکنون برای خود یک صفحه در شبکه های اجتماعی ایجاد کردن و در حال پرمود کردن خودشون هستند که شما را امروزه به ثروت برسانند که دو دسته هستند یک دروغگویان که همانند موجودات سطح نگر و تقلید کننده هستند که طوری عمل می کنند که با تکنیک های رسانه ای و تزریق پروپاگاندایی سعی در جذب شما دارند و دروغ هایی با طعم شیرینی به شما می گویند جملات آنها اکثر متوهم و بلندپروازانه است مانند این جمله "ارزی که معرفی می کنم را بخر شما سال دیگه پول داری" حال اگر یک ارزی را معرفی کنند به طور شانس صعودی شود به مخاطبین ناآگاه اعلام می کنند دیدیت گفتیم و اما دسته دوم درستکاران که به صورت بنیادی و مفهومی و علمی پروژه های را معرفی و آینده نگری می کند و در صحبت هایشان تاکید به خرید ارز یا توکن یا آلت کوین نمی کند چون می داند دنیای امروزه رمز ارزها می تواند با تاثیرپذیری از ترس ها و اقدامات مالی از جمله ( جنگ، برشکستگی یک شرکت بزرگ، تخریب و هک شبکه های بلاکچین ...) تغییر جریان دهد و هیچ تضمینی برای رشد وجود ندارد و مخاطبین را آگاه می کنند.

3- این را بدانید غول ها یا نهنگ ها چه در مسیر حرکت بازار گاوی و چه درمسیر حرکت بازار خرسی سود می کنند و به فکر سایر نگهدارندگان ارز نخواهند بود و سیاست اقتصاد کلان را در پیش خواهند گرفت وخردها و کسانی که سرمایه کمتر دارند با اندیشه "پرداخت زمان به ازای ثروت"، فکر می کنند ثروتمند می شوند یا سود می کنند، گاها ممکنه است سودی کنند ولی این یک اصل نیست و می تواند بر اساس شانس باشد.

4- این را بدانید درقوانین نظام سرمایه داری، جهان به دو قطب تصور شده (ثروتمندان و فقیران) نگرش ثروتمندان حذف فقیران از چرخه مالی دنیاست و تصور فقیران ثروتمندی بر اساس شانس است، برای مثال جنگ درست کنیم و ثروتمند شویم( تمامی ایدئولوژی ها حول محورمنافع بر ثروت می چرخد)

5- شاید از خود بپرسید چرا عنوان مطلب و مقاله را " نکات کاربردی برای دستیابی به ثروت در رمز ارزها " گذاشتم ، درسته با استفاده از تکنیک معکوس به ذهن شما جهت دادم تا قدرت عبارات درست یا نادرست را تشخیص دهید.

6- تفکر کنید و اندیشه کنید، هیچ ثروتی بدون تلاش بدست نمی آید و اگر به صورت موقت آن را بدست بیاورید در یک گردش نظری و چرخه مدار ثروت آن را از دست خواهی داد مگر دانش مدیریت ثروت را داشته باشد تا در مدار ثروت قرار بگیرید، یا باقی بمانید، در غیر این صورت شما بازنده هستید.

دوستی داشتم که ارزهای خودش را بعد از ترید به والت و کیف رمز ارز منتقل می کرد حتی با رعایت تمامی نکات امنیتی در نهایت آن ارزها را به صورت غیر طبیعی یا دستکاری درشبکه از دست داد، منم برای اینکه سر به سرش بگذارم می گفتم "باد آورده را باد می برد".

7- اگر برای پولی زحمت کشیدید و این سرمایه شما از طریق کار و کسب روزی حلال بدست آمده بدانید ثروتی که در این بازار وارد می شود گاها از راه های کلاهبرداری و دزدی است اگر فردی هستید که این تفکر برای شما چالش است این مسئله را درنظر داشته باشید و در خریدی که انجام می دهید دقت لازم را با تفکرات و اندیشه داشته باشید.

8- ثروتمند شدن یک قانون دارد تا اون قانون و مدار حرکتی (که ربطی به خوب یا بد بودن انسان ها ندارد) را درک نکردی به ثروت نمی رسی و حتی بدتر، آن را از دست خواهی داد.

9- مسئله دیگر که باید بدانید جنگ سرمایه گذارهای "معتقد با بازار رمز ارزها" و سرمایه گذارهای "بی اعتقاد به بازار رمز ارزها" بسیار مهم است و نتیجه جنگ می تواند تاثیر روند بازارها را تعیین کنند.

 

حال برای اینکه مطلب تخصصی تر را نیز در این مقاله مطرح کنیم به شاخص VIX اشاره می کنم که این شاخص یک متد برای تشخیص ترسیدن عموم نسبت به فاد ها است (خبرهایی که منجر به ریزش بازارها می شود) که در بازار رمز ارز نیز تاثیرگذار است که هرچی صعودی باشد ترس بازار بیشتر است.

ttps://finviz.com/futures_charts.ashx?t=VX

ttps://finviz.com/futures_charts.ashx?t=VX

سخن آخر

در این مقاله و مطلب سعی کردن ابعاد و زاویه دید شما را نسبت به جریان های موجود و اندیشه ها روشن سازی کنم تا با نگرش منفی به نگرش مثبت برسیم و با استفاده از تهدیدها، فرصت سازی کنیم.

نمونه ای از فرصت ها ( ساختن یا بهرگیری از دنیای متاورس است، حال برای اینکه یک ذهنیت به شما بدهم این مسئله را بیان می کنم فرض بگیرید ما یک دنیای باز مجازی کاملا ایرانی داشته باشیم Open World Persian Gulf که همه به عنوان یک فرد دارای یک هویت اصلی با دنیای واقعی در این دنیا مشغول به کار کردن در شرکت های خودمون هستیم بدون اینکه از منزل خارج شویم چقدر عالی میشه، حذف ترافیک کارمندان و حذف آلودگی ها محیطی و حذف خستگی کارمندان و مدیران و غیره.... )

برای درک این موضوع یک پرسش می کنم

ما امروزه بخشی از کارهای خودمون را الکترونیکی انجام می دهیم و اگر این را با دنیای متاورس ایرانی ترکیب کنیم به نظرتون چه تحول بزرگی به دست خواهد آمد ؟ (پایان باز)

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon