روش های پرداخت در اینستاگرام

روش های پرداخت در اینستاگرام

در اینستاگرام، ممکن است ما با اهداف مختلف نیاز به پرداخت داشته باشیم، به همین منظور روش های پرداخت در اینستاگرام را بررسی می‌کنیم، به طور مثال هدف ما پرداخت هزینه محصول خریداری شده، پرداخت هزینه تبلیغات بصورت پروموشن یا معرفی، حمایت مالی و… می‌باشد.

فیس بوک پی

شرکت متا زاکربرگ، سیستم پرداخت یکپارچه به نام Facebook Pay دارد که روشی ساده و ایمن برای پرداخت و تراکنش می‌باشد که با کارت اعتباری یا نقدی قابل انجام است و طبیعتا نیاز دارد شما اطلاعات پرداخت و حساب خود در فیس بوک کامل کنید تا بتوانید آن را به اینستاگرام نیز متصل نمایید. همان طور که مشخص است این روش بصورت پرداخت دلاری انجام می‌شوذ و برای ما با تحریم‌های موجود چالش‌های فراوانی دارد.

پرداخت در اینستاگرام

پرداخت در اینستاگرام در حال حاضر فقط در برخی کشورها و مناطق در دسترس است. با این حال، می‌توانید از کارت اعتباری یا نقدی برای کمک مالی در اینستاگرام استفاده کنید.
کارت های اعتباری و نقدی که در اینستاگرام قابل استفاده هستند :
کارت اعتباری: ویزا، مسترکارت، امریکن اکسپرس، دیسکاور
کارت نقدی: ویزا، مسترکارت، امریکن اکسپرس

با توجه به این موضوع، برای اینکه شما از تبلیغات پروموشن اینستاگرام بتوانید استفاده کنید، برای پرداخت هزینه آن نیاز دارید یکی از کارت‌های اعتباری و یا نقدی گفته شده را فراهم نمایید.

پرداخت بصورت کارت به کارت

مرسوم‌ترین روش در ایران برای پرداخت هزینه محصول یا دونیت، روش پرداخت کارت به کارت است. صاحب فروشگاه با اطلاعات حساب و کارت به همراه مبلغ برای شما در دایرکت ارسال می‌کند و شما رسید انتقال واریزی را برای آن آپلود می‌نمایید. این روش نیاز به اعتماد و تجربه خرید قبلی دارد تا مشتری با خیال راحت پرداخت خود را انجام دهد و معایبی مانند ارسال اطلاعات شخصی، فیش جعلی، مدیریت سخت تراکنش‌ها و… برای ادمین‌های پیج همراه دارد.

پرداخت با درگاه پرداخت

روش دیگری که در ایران قابل اجرا است و مشتری اعتماد بیشتری به کسب و کار می‌کند، همان طور که در این مطلب به طوری مورد بررسی قرار داده‌ایم، روش پرداخت با درگاه اینترنتی است. به طور خلاصه این روش، به دلیل احراز هویت در مراحل دریافت درگاه پرداخت، مشتری می‌تواند از طریق پلیس فتا پیگیری کند و به همین خاطر اعتماد بیشتری دارد که پشت این پیچ کسب و کار و شخص حقیقی وجود دارد. از دیگر مزایای آن برای ادمین‌ها می‌باشد که همه تراکنش‌ها را به راحتی می‌توانند رصد کنند و گزارشات خوبی از فروش خود بدست بیاورند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس