بهترین افزونه بکاپ وردپرس

بهترین افزونه بکاپ وردپرس

پیش بینی خطر هک سایت غیر ممکن است افزونه های وردپرس زیر به شما کمک می کنند تا فرآیند پشتیبان گیری را خودکار کنید. بیایید نگاهی به بهترین گزینه های حق بیمه و رایگان شما بیندازیم.

1.افزونه بکاپ BlogVault
افزونه پشتیبان گیری وردپرس blogvaultBlogVault یک راه حل همه کاره برای مدیریت وب سایت است. این نسخه پشتیبان گیری افزایشی را برای سرورهای ابری امن و بازیابی های تفاضلی ارائه می دهد تا بتوانید سایت خود را سریعتر بازیابی کنید.

می توانید تغییرات و به روز رسانی های سایت خود را با ابزار مرحله بندی BlogVault آزمایش کنید و همچنین بدون نگرانی به دامنه ها، سرورها یا هاست های جدید مهاجرت کنید. اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، BlogVault همچنین می تواند با ادغام پشتیبان WooCommerce از تمام سفارشات شما محافظت کند.

قیمت گذاری: طرح اولیه شامل پشتیبان گیری خودکار روزانه 89 دلار در سال است. طرح پیشرفته با پشتیبان گیری در زمان واقعی 249 دلار در سال است.

نکته حرفه ای: اگر چندین وب سایت را مدیریت می کنید، BlogVault ایده آل است. با استفاده از این افزونه می توانید به سرعت و به راحتی از نصب های چند سایت خود نسخه پشتیبان تهیه، مرحله بندی و انتقال دهید.

2. افزونه Backup Buddy
Backup Buddy افزونه پشتیبان وردپرس Backup Buddy به شما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز بک آپ های وب سایت خود را برنامه ریزی کنید. حتی می توانید فایل های پشتیبان را به هر مقصد ذخیره سازی آفلاین هدایت کنید. این افزونه همچنین فرآیند انتقال سایت وردپرس شما به هاست یا دامنه دیگری را ساده و امن می کند.

قیمت: طرح بلاگر برای پشتیبان گیری از یک سایت 80 دلار در سال است. برای پشتیبان گیری از سایت های اضافی یا نامحدود، برنامه هایی از 127 تا 499 دلار در سال ارائه می دهد.

نکته حرفه ای: با این افزونه می توانید از کل وب سایت وردپرس خود، از جمله همه فایل ها و پایگاه داده خود، در پنج مرحله نسخه پشتیبان تهیه کنید.

3. پشتیبان گیری از Jetpack
افزونه Jetpack Backup تهیه نسخه پشتیبان در زمان واقعی برای WordPressJetpack Backup ارائه می دهد که در زمان واقعی از محتوای شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. می توانید از هر نقطه پشتیبان روی دسکتاپ یا تلفن همراه با یک کلیک بازیابی کنید.

پشتیبان گیری Jetpack نظارت بر وب سایت را آسان می کند. به‌طور خودکار هر تغییری را ثبت می‌کند تا بتوانید دقیقاً بفهمید چه چیزی - یا چه کسی - سایت شما را خراب کرده و از تکرار آن جلوگیری کنید.

قیمت: 119 دلار در سال

نکته حرفه‌ای: پشتیبان‌گیری Jetpack پشتیبان‌گیری کامل، افزایشی و دیفرانسیل را در زمان واقعی ارائه می‌دهد تا قدرت و انعطاف‌پذیری کاملی در مورد پشتیبان‌گیری‌های خود داشته باشید.

4. WP Time Capsule
wp time capsule wordpress backup pluginWP Time Capsule مقدار زمان صرف شده و ذخیره سازی مورد استفاده برای پشتیبان گیری کامل سایت را کاهش می دهد و هر تغییری که در وب سایت خود ایجاد کنید به طور خودکار پشتیبان گیری می شود.

شما همچنین می توانید سایت خود را با یک کلیک بازیابی کنید، بنابراین انجام ویرایش ها و به روز رسانی ها یک تجربه استرس زا نیست. با استفاده از ویژگی Staging نیز می توانید ویرایش های خود را در زمان واقعی بررسی کنید.

قیمت گذاری: طرح تجاری برای پشتیبان گیری از دو سایت 49 دلار در سال است. برای پشتیبان گیری از سایت های اضافی یا نامحدود، برنامه هایی از 99 تا 199 دلار در سال ارائه می دهد.

نکته حرفه ای: WP Time Capsule تنها افزونه ممتاز با یک برنامه اولیه است که به شما امکان می دهد از دو وب سایت نسخه پشتیبان تهیه کنید.

5. BackWPup
backwup افزونه پشتیبان وردپرسBackWPup وب سایت و فایل های همراه شما را ذخیره می کند و آنها را به سرویس های ذخیره سازی خارجی مانند Dropbox، Microsoft Azure، سرویس های S3 و FTP می فرستد.

این افزونه به شما کمک می کند تا پایگاه داده خود را بهینه کنید و در صورت آسیب دیدن محتوای خود را تعمیر کنید. می‌توانید نسخه‌های پشتیبان را به ایمیل خود ارسال کنید و با نسخه Pro، پشتیبان‌گیری‌ها و بازیابی‌های خود را برای محافظت بیشتر رمزگذاری کنید.

قیمت: برنامه های پرمیوم از 69 تا 349 دلار در سال متغیر است.

نکته حرفه ای: اگر به دنبال سطح حفاظتی بیشتری هستید، این افزونه ممتاز آرشیوهای پشتیبان را رمزگذاری می کند و به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان رمزگذاری شده را بازیابی کنید.

6. افزونه پشتیبان وردپرس UpdraftPlus
افزونه updraft پشتیبان وردپرس UpdraftPlus به شما این امکان را می دهد که عملکرد وب سایت خود را با یک کلیک بازیابی کنید و همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان برنامه ریزی کنید یا حتی فرآیند پشتیبان گیری را به چندین آرشیو تقسیم کنید.

این افزونه توانایی ارسال نسخه پشتیبان به Dropbox، Google Drive، Rackspace Cloud، DreamObjects، FTP، Microsoft OneDrive، SFTP، SCP، WebDAV، OpenStack Swift یا ایمیل را ارائه می دهد.

قیمت: رایگان. نسخه پرمیوم با پشتیبان گیری افزایشی از 70 دلار در سال شروع می شود.

نکته حرفه ای: نسخه رایگان این افزونه به شما امکان می دهد نسخه های پشتیبان خود را در دورترین مکان ذخیره سازی از جمله Dropbox، Google Drive، FTP، S3، Rackspace و ایمیل ذخیره کنید. نسخه پریمیوم هفت مکان اضافی را نیز ارائه می دهد.

7. افزونه  duplicator 
duplicator افزونه پشتیبان وردپرسDuplicator یک افزونه پشتیبان است که به شما کمک می کند کل سایت را از یک مکان به مکان دیگر کپی کنید، کلون کنید، انتقال دهید و انتقال دهید.

این نیاز به کمی دانش فنی دارد و به شما اجازه نمی دهد مانند سایر افزونه ها بک آپ گیری را برنامه ریزی کنید، مگر اینکه نسخه Premium را خریداری کنید. با این حال، این افزونه رایگان برای پشتیبان گیری دستی و همچنین پشتیبان گیری برای بخش های خاصی از سایت شما به خوبی کار می کند.

قیمت: رایگان. نسخه پریمیوم با پشتیبان گیری برنامه ریزی شده از 69 دلار در سال شروع می شود.

نکته حرفه‌ای: می‌توانید یک نسخه پشتیبان از تمام فایل‌های وب‌سایت ایجاد کنید - که به آن بسته Duplicator گفته می‌شود - سپس کل سایت خود را به یک میزبان، دامنه یا سایت مرحله‌ای جدید منتقل کنید. در اینجا روند گام به گام آمده است.

با  نصب افزونه های بکاپ  می توانید این اطمینان را  داشته باشید که  در صورت بروز هر مشکل با برگرداندن بکاپ سایتتان را نجات دهید

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon