ادمین

دورهٔ آموزش اندروید و برکتس سکان آکادمی رایگان شد

ادمین اکانت رسمی ادمین سایت سکان آکادمی

تاکنون به کرات درخواست‌هایی مبنی بر استفاده از محتوای آموزشی سکان آکادمی دریافت نموده‌ایم اما بر اساس قوانین استفاده از سکان آکادمی، تحت هیچ عنوان اجازهٔ کپی‌برداری از مطالب این سایت حتی با ذکر منبع مجاز نیست. در عین حال، از این تاریخ به بعد دوره‌های آموزش اندروید و برکتس به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

درآمدی بر فرآیند تألیف این دورهٔ آموزشی
لازم به ذکر است که این دوره ابتدا به ساکن برای سایت محبوب نارنجی تألیف شده بود اما پس از توقف فعالیت این سایت و پس از مذاکره با مدیرعامل سایت نارنجی، حقوق معنوی این دوره به سکان آکادمی واگذار گردید و از آن زمان تاکنون از طریق این سایت در دسترس دانشجویان قرار گرفته است.

اما از این پس، دوره‌های آموزش اندروید و برکتس از لیست آموزش‌های سکان آکادمی حذف شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به لینک دانلود کامل دورهٔ اندروید و همچنین کانال آپارات از آدرس https://www.aparat.com/v/sF7Kt از این دوره‌ها در جهت استفادهٔ تجاری و یا غیرتجاری بهره‌مند گردند (خواهشمندیم که در صورت استفاده، نام مؤلف و سایت تولیدکننده را ذکر نمایید.)

با تشکر
ارادتمند
تیم سکان آکادمی

ایدهٔ خود را در سکان‌پلاس بنویسید!

لیست نظرات
کاربر میهمان
دیدگاه شما چیست؟
کاربر میهمان
کاربر میهمان
علیمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۰۴/۰۴
ضمن تشکر از «مجانی شدن» دوره اندروید. خدمت سکان آکادمی عرض می‌کنم معنای «اپن‌سورس» با معنای «مجانی» تفاوت دارد!
درست است که هر پروژه اپن‌سورس قابلیت استفاده بصورت مجانی را دارد ولی هر چیزی که مجانی شد الزاما اپن‌سورس نیست و در اینجا مشخصا آموزش‌های شما اپن‌سورس نشده!!
معنای اپن‌سورس این است که پدید آورنده اثر امکان ویرایش سورس اولیه‌ را ارائه کند. در این بسته آموزشی شما صرفا فایل‌های پی دی اف را قرار داده‌اید که در جای خود قابل تقدیر بوده ولی این فایل‌ها امکان ویرایش ندارند! لذا این کار صرفا انتشار مجانی این آموزش است و نه «اپن‌سورس» کردن آن.
برای درک صحیح معنا و مفهوم اپن‌سورس به مستنداتی که بنیاد بلندر blender منتشر می‌کند مراجعه کنید. فیلم‌هایی که این بنیاد منتشر می‌کند مجانی و اپن‌سورس هستند به این معنی که شما فایل کاراکتر سه بعدی که در فیلم دیده می‌شود (در کنار تمامی اجزایی که در فیلم به کار رفته) را می‌توانید مشاهده کرده، ویرایش کنید و حتی بر اساس آن‌ها فیلم خود را بسازید.
این معنای اپن‌سورس است.
امید که پس از درک حقیقت به اصلاح بپردازیم.
بهنام صباغی
بهنام صباغیتوسعه‌دهنده c++ (دیتا ویژوال و nosql)
۱۳۹۷/۰۸/۱۷
خوبه به امید روزی که کلا آموزش رایگان بشه تا هرکس بتونه در راستای علایقی که داره رشد کنه .
😉
حسین قربانی
حسین قربانی
۱۳۹۷/۰۶/۲۵
سکان آکادمی عزیز
سلام
1- واقعاً از اینکه می‌بینم سایت مورد علاقه بنده هر روز دارد رشد می‌کند و سعی در بهتر کردن امروزش نسبت به دیروز دارد، جای خوشحالی است و البته جای خدا قوت گفتن به گردانندگان سایت. خدا قوت دلاور، خسته نباشی پهلوان.
2- اگر امکان مشارکت در دوره‌های آموزشی اوپن سورس سکان وجود داشت، خیلی خوب بود، چیزی شبیه انتشار در گیت هاب و اجرای تغییرات با پول ریگوئست در ذهنم هست که گفتم بیانش ضرری ندارد.
3- ساخت دوره‌های آموزشی برای آدمی مثل من، واقعاً یک عمل شاق است، نه تنها تسلط به موضوع آموزش خیلی مهم است، کیفیت ساخت آموزش هم خیلی شرط است، حالا از انتشار بی‌چشم داشت آن برایتان نگویم. دوره براکتس آقای مرادی را استفاده کرده بودم و واقعاً هم راه‌گشا و آموزنده بود. هنوز هم از این ادیتور (با اینکه ادیتور اصلی من نیست) استفاده می‌کنم و آن را مدیون همین آموزش هستم. جای تقدیر دارد واقعاً.
موفق باشید