ادمین

دورهٔ آموزش اندروید و برکتس سکان آکادمی اپن‌سورس شد

ادمین اکانت رسمی ادمین سایت سکان آکادمی

تاکنون به کرات درخواست‌هایی مبنی بر استفاده از محتوای آموزشی سکان آکادمی دریافت نموده‌ایم اما بر اساس قوانین استفاده از سکان آکادمی، تحت هیچ عنوان اجازهٔ کپی‌برداری از مطالب این سایت حتی با ذکر منبع مجاز نیست. در عین حال، از این تاریخ به بعد دوره‌های آموزش اندروید و برکتس به صورت کاملاً رایگان و اپن‌سورس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

درآمدی بر فرآیند تألیف این دورهٔ آموزشی
لازم به ذکر است که این دوره ابتدا به ساکن برای سایت محبوب نارنجی تألیف شده بود اما پس از توقف فعالیت این سایت و پس از مذاکره با مدیرعامل سایت نارنجی، حقوق معنوی این دوره به سکان آکادمی واگذار گردید و از آن زمان تاکنون از طریق این سایت در دسترس دانشجویان قرار گرفته است.

اما از این پس، دوره‌های آموزش اندروید و برکتس از لیست آموزش‌های سکان آکادمی حذف شده و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به لینک دانلود کامل دورهٔ اندروید و همچنین کانال آپارات از آدرس https://www.aparat.com/v/sF7Kt از این دوره‌ها در جهت استفادهٔ تجاری و یا غیرتجاری بهره‌مند گردند (خواهشمندیم که در صورت استفاده، نام مؤلف و سایت تولیدکننده را ذکر نمایید.)

با تشکر
ارادتمند
تیم سکان آکادمی

ایدهٔ خود را در سکان‌پلاس بنویسید!

لیست نظرات
کاربر میهمان
دیدگاه شما چیست؟
کاربر میهمان
حسین قربانی
حسین قربانی
سکان آکادمی عزیز
سلام
1- واقعاً از اینکه می‌بینم سایت مورد علاقه بنده هر روز دارد رشد می‌کند و سعی در بهتر کردن امروزش نسبت به دیروز دارد، جای خوشحالی است و البته جای خدا قوت گفتن به گردانندگان سایت. خدا قوت دلاور، خسته نباشی پهلوان.
2- اگر امکان مشارکت در دوره‌های آموزشی اوپن سورس سکان وجود داشت، خیلی خوب بود، چیزی شبیه انتشار در گیت هاب و اجرای تغییرات با پول ریگوئست در ذهنم هست که گفتم بیانش ضرری ندارد.
3- ساخت دوره‌های آموزشی برای آدمی مثل من، واقعاً یک عمل شاق است، نه تنها تسلط به موضوع آموزش خیلی مهم است، کیفیت ساخت آموزش هم خیلی شرط است، حالا از انتشار بی‌چشم داشت آن برایتان نگویم. دوره براکتس آقای مرادی را استفاده کرده بودم و واقعاً هم راه‌گشا و آموزنده بود. هنوز هم از این ادیتور (با اینکه ادیتور اصلی من نیست) استفاده می‌کنم و آن را مدیون همین آموزش هستم. جای تقدیر دارد واقعاً.
موفق باشید