به نظر شما بهترین سرویس درگاه پرداخت واسط کدام است؟

سلام

اخیراً از سرویس pay.ir استفاده می‌کردم اما راه به راه به دلیل مشکلات حقوقی با شاپرک مسدودش می‌کنن. سوالم این هست که به نظر شما بهترین و مطمئن‌ترین سرویس واسطه کدام هست و چرا و اگر بتونید مقایسه‌ای بکنید که عالی میشه

در ضمن حتما میخواهم که api داشته باشه که با کد به سرویس وصل بشم.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام. من خودم از ای دی پی استفاده میکنم و راضیم ولی پی پینگ هم خیلی خوبه. مدت کوتاهی توی شرکتشون هم کار میکردم و تیم خوبی دارن. جفتشون خوبن هرکدوم بیشتر نیاز های شمارو جواب میده، از همون استفاده کنین. با موارد دیگه کار نکردم ولی ظاهر سرویسشون اصلا دلچسب نبود

sokanacademy forum

ممنون

توی فوروم ها گفته بودن که آی دی پی از مشتری ۵۰۰ کم می‌کنه درسته؟ اگر اینطور باشه برای من خوب نیست چون مشتری ام شاکی میشه. می خواهم که پورسانت رو خودم بدم.

نظر شما چیه؟

sokanacademy forum

قبلا اینجوری بود ولی الان میتونین مشخص کنین از چه کسی کم کنه

sokanacademy forum

سلام

من از زرین‌پال استفاده کردم و راضی هم بودم. پاسخگویی‌شون خوبه و سرویسشون هم به خوبی کار می‌کنه.

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

سلام

من 3 سال از سرویس زرین پال استفاده کردم و بسیارعالی بودن. الان هم برای کسب و کار جدیدمون(آسان تیچ) استفاده می‌کنیم. از نظر پشتیبانی بسیار عالی هستند

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 3 سال پیش

هر کدومشون مزایایی دارن، یکی پرداخت سریع داره، یکی کارمزد کم میگیره، یکی تو تعداد بالای تراکنش خوبه، و....

در مجموع خود من از درگاه رایان پی استفاده می کنم. تجربه زرین پال و ایدی پی رو هم داشتم، رایان پی حدود 5 ماهی هست دارم یه مشکلی برخورد نکردم.

سایتش

https://rayanpay.com

online-support-icon