چه طوری باید بک گراند این سایت رو عوض کنیم ؟

دوستان ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی واقعا مجبور شدم سوالمو اینجا بپرسم چون این بک گراند روشن سایت واقعا داره چشممو اذیت میکنه منم که بیشتر وقتمو روی همین سایت میگذرونم. سوالم اینه که چه جوری میتونم بک گراند همین سایت (Sokanacademy) رو تغییر بدم؟ ممنون
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
کلید f12 رو بزنید از پنجره ای که باز می شه اون div که کلاس main_con inner_con رو انتخاب کنید از ستون سمت راست مقدار background رو به هر رنگی می خواهید تغییر بدید
sokanacademy forum
این روش جواب میده ولی برای هر سایت باید بگردی با آزمون و خطا ببینی کدوم رو باد تغییر بدی با توجه به این که کد زنی ها فرق میکنه و همیشه از یه فریمورک استفاده نمیشه . در کل دردسرش زیاده برای کسی مثل من که توی روز با نور صفحه روشن مشکل داره و ممکنه در دقیقه ده تا سایت رو بررسی کنم جواب نمیده این روش و یا بهتره بگم انقدر زمانبر هست که نمیصرفه انجامش بدم .
sokanacademy forum
لطفا پاسخ بنده به کامنت آقای فلاحی رو بخونین
sokanacademy forum
با این روشی که شما میگین هر بار که صفحه رفرش میشه یا هر بار که صفحه جدیدی رو بخوام باز کنم باید هر دفعه بکگراندو دستی عوض کنم. اما منظور بنده عوض کردن بکگراند از طریق کد ها نبود بلکه از طریق تنظیمات خود سایت هستش. فکر کنم سازندگان سایت sokanacademy این امکان رو تعریف کردن که کاربرا از طریق تنظیمات سایت بتونن بکگراند رو به صورت دایمی عوض کنن و چند تا بکگراند پیش فرض هم تعریف کردن. ولی متاسفانه نمیدونم از کدوم قسمت باید این کارو کرد. اگه در این مورد اطلاعی دارین لطفا بفرمایین. ممنون
sokanacademy forum
نه این قابلیت هنوز اعمال نشده و جواب من هم کلی بود یعنی برای هر سایتی جواب میده و رنگ ها رو معکوس میکنه . کامنت های ما رو هم خود مدیر تایید کرده یعنی مدیر همچین چیزی رو هنوز توی سایت اعمل نکرده ولی گذاشتن تم برای تغییر رنگ از دارک به لایت و برعکس یه امر لازم هست حالا شاید نشه همه سایت ها رو ازشون خواست اضافه کنند ولی تجربه من نشون داده سکان سریع به این درخواست ها جواب میده و اعمال میکنه
sokanacademy forum
با سلام خدمت شما کاربر گرامی، احتراماً به عرض می‌رسانیم که این قابلیت به سایت اضافه گردید. جهت آشنایی با نحوهٔ تغییر تِم بک‌گراند، به لینک زیر مراجعه نمایید: https://sokanacademy.com/blog/7011/post با تشکر ارادتمند تیم سکان آکادمی
sokanacademy forum
با سلام خدمت شما کاربر گرامی، لازم به ذکر است که در نسخهٔ قبلی سکان آکادمی چنین قابلیتی را در اختیار کاربران فرهیختهٔ سکان آکادمی قرار داده بودیم اما در نسخهٔ جدید توسعه‌دهندگان سایت فرصت ایجاد این قابلیت را پیدا نکردند! به هر حال، از اینکه قالب سایت منجر به ایجاد یک تجربهٔ کاربری بد برای شما (و احتماً دیگر کاربران محترم) شده متأسفیم و از شما پوزش می‌طلبیم. با تشکر ارادتمند تیم سکان آکادمی
sokanacademy forum
بله دقیقا همچین قابلیتی قبلا وجود داشت ولی متاسفانه الان برداشته شده. به هر حال واقعا خوب میشه اگه این امکان تغیر بکگراند دوباره پیاده بشه تا تجربه کاربری بهتری رو برای کاربران رقم بزنه. سایت شما واقعا استانداردهای جهانی طراحی سایت رو رعایت کرده و روز به روز هم دارین بهترش میکنین و واقعا هم چقدر خلاقیت براش به خرج دادین. اگه این قابلیت رو هم دوباره بتونین برگردونین که خیلی خوب میشه.ولی چیزی که هر بار منو هیجان زده میکنه, باز کردن سایت شما روی گوشی موبایله. اونجا دیگه واقعا سنگ تموم گذاشتین و چقدر ساده و جذاب کار کردین. واقعا دست مریزاد. موفق باشید
sokanacademy forum
به پلاگین هست به اسم invert color میزنی راحت با کلیک کردن روی ایکونش که بالا توی نوار بالایی مرورگر میاد رنگ رو عوض میکنه برات لینک دانلود نسخه فایرفاکس : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/invert-colors/ لینک دانلود نسخه کروم : https://chrome.google.com/webstore/detail/invert-page-colors/hjhdnhiofjddcapmffbllcpaodjmdphn?hl=en
sokanacademy forum
با سلام خدمت شما کاربر گرامی، پیش از هر چیز از اینکه تجربه‌ٔ کاربری بدی برای شما رقم خورده متأسفیم و از شما پوزش می‌طلبیم. در همین راستا، قابلیت تغییر بک‌گراند سایت در اختیار کاربران قرار گرفت؛ بدین صورت که پس از لاگین،‌ وارد داشبورد شده سپس از منوی «مدیریت پروفایل» روی گزینهٔ «تغییر تصویر بک‌گراند» کلیک نموده و یکی از تصاویر پیش‌فرض را انتخاب نمایید. با تشکر ارادتمند تیم سکان آکادمی
online-support-icon