سوال در رابطه با فارسی نویسی در بوت استرپ ۴

درود،بنده چندی پیش شروع به یادگیری بوت استرپ ۴ کردم و هنوز توش خیلی تازه کارم اما سوالی که برام پیش اومده اینه که تمامی متون چپ به راست یا به همون ltr هستن که این مناسب کارمن نیست زیرا قصد دارم سایتی طراحی کنم که هم متون فارسی داره هم اینگلیسی،سوالم این جاست که چجوری این مشکل چپ چین بودن رو در بوت استرپ ۴ حل کنم؟ البته فک کنم سکان آکادمی هم از همین فریمورک استفاده می کنه و مشکلش رو حل کرده.
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
موضوع پشتیبانی از زبان های راست به چپ رو من تو گیت هاب بوت استرپ دیدم کسی پرسیده بود و توسعه دهنده ها هم گفته بودن که به زودی این امکان رو فراهم میکنن شما هم اگر برای آموزش دارید از بوت استرپ استفاده می‌کنید همینطور ادامه بدین تا یادگیری کامل بشه تا اون زمان هم امکان داره پشتیبانی از راست به چپ به بوت استرپ اضافه بشه البته هر جا نیاز به راست به چپ بودن داشتین میتونین از کد css به صورت اینلاین استفاده کنید
sokanacademy forum
ممنون از وقتی که گذاشتین برای پاسخ
sokanacademy forum
بوت استرپ 4 مشکلی با راست به چپ نداره شما دایرکشنِ بادی (body) رو راست به چپ قرار بدید تمام موارد راست به چپ میشه به این صورت direction: rtl; هرجا هم که نیاز داشتید متن انگلیسی قرار بدید و میخواستید چپ به راست بشه از کلاس text-left استفاده کنید
online-support-icon