چیکار کنم url خاص از وبسایتم در سرچ گوگل نمایش داده نشه ؟

سلام من وبسایتم رو در google webmaster tool ثبت کردم و با yoast پلاگین sitemap خودم رو ساختم و معرفی کردم حالا مشکلم چیه ؟ : چند تا صفحه رو google ایندکس کرده که من یه url الکی بهشون داده بودم چیکار باید بکنم که گوگل این صفحات واسه همیشه حذف کنه؟
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش
سلام برو توی اون پیج ها و گوگل schema.org رو حذف کن ، بعد هم برا اطمینان کد مسدود کردن کراولر های گوگل رو تو htaccess یا خود پیج امبد کن
sokanacademy forum
مرسی از راهنماییت
sokanacademy forum
منم این مشکل رو کمی متفاوت تر داشتم صفحه ای بود که دوست نداشتم توی سرچ گوگل بیاد تنظیمات yoast از اول انجام بده همچنین وب مستر گوگل کمی طول میکشه کامل حذف بشه البته اگه سئو بقیه سایتتو بهتر و بهینه تر کنی شاید توی روند حذف کردن url های اضافی که دادی کمک کنه من همچین چیزی رو حس کردم حتی با حذف کردن صفحه ها از سایتم مشکل حل نشد اما وقتی روی بهتر کردن بقیه قسمت ها کار کردم این نتیجه رو گرفتم . موفق باشید
sokanacademy forum
مرسی از راهنماییت میشه اسم سایتت رو بگی؟ یه سوال دیگه چند روز طول میکشه تا یک پست جدید توسط گوگل index بشه و در نتایج گوگل هم ظاهر شه ؟
sokanacademy forum
گوگل سرچ کن: تیم بازی سازی کاوش البته قرار بود اصلاحتی انجام بشه که نشد کلا همکاری قطع شد و منم کلا وبو ادامه ندادم با همین yoast و ثبت نام وب مستر گوگل 24 ساعت بعدش رفت لینک اول گوگل البته رقیب هم با این اسم کم بود و این عامل هم کمک کننده بود.
sokanacademy forum
شما از داخل همون پنل webmaster tools می تونید درخواست حذف بدید به صورت زیر OptimizationRemove URLcreate a new request for removal یا اینکه داخل هد اون صفحه کد زیر رو اضافه کنید یه راه تجربی دیگه اینه که اون URL رو حذف ننید ریدایرکتش کنید روی صفحه ای که می خواهید اگر هم فولدر خاصی در URL هست می تونید از داخل Robots.txt دسترسی گوگل به اون فولدر رو ممنوع کنید برای آشنایی با امکانات این فایل پیشنهاد می کنم ویدیو زیر رو ببینید https://sokanacademy.com/courses/seo/1194/آشنایی-با-فایل-robots.txt
online-support-icon