iman

میخوایم یه ui یا ux خیلی خوب برای سایت داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟

iman ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ سیستم‌های مدیریت محتوا

سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . میخوایم یه ui/ux خیلی خوب برای سایت داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟ (برای یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم ) - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ... - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه مرسی از وقتی که میزارید
پاسخ‌ها به این تاپیک
محمد عزیزی
محمد عزیزی
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
با سلام و احترام. اگر ui و ux کاملا مسلط هستید میتونید خودتون وارد عمل بشید. اگر تنها ui بلدید بهتره از کتابخانه ها استفاده کنید. مثل بوت استرپ. اگر با هیچکدام اشنا نیستید، باید دست به جیب بشید و کار رو به طراح بسپرید. موفق باشید.
محمد صادق داراب پور
محمد صادق داراب پور
۱۳۹۷/۰۱/۱۸
سلام دوست عزیز برای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری موفق چند مورد هست که بهشون اشاره میکنم : - تبلیغات سایت رو بسیار هدف مند و با برنامه ریزی قرار بدید (همین سکان آکادمی میتونه یه مثال خیلی خوب باشه) - با توجه به سن بازدید کننده هاتون میتونید رنگ وبسایت رو انتخاب کنید . اگر مراجعه کنندگان از نوجوانان و کودکان هستن از رنگ های شاد (نارنجی ، قرمز ، زرد ) و روشن (سفید ) استفاده کنید و اگر سنین بالا هستن از رنگ های تیره و آرامش بخش مثل آبی ، فیروزه ای و ... استفاده کنید سعی کنید تا حد امکان رنگ سفید رو به کار ببرید . - سایت رو زیاد شلوغ نکنید ، طوری نباشه که در سایت جای سفیدی دیده نشه . - میتونید از بنر ها و اسلایدر ها هم برای زیبایی سایتتون استفاده کنید که این مورد کاملا شخصی هستش . - سعی نکنید در حالت واکنشگرا (ریسپانیو) همه مواردی رو که در حالت تمام عرض هست استفاده کنید . هر چه خلوت تر باشه کار کاربر راحت تر هستش . و ... صد ها نکته دیگر که میتونید با یه جست و جوی ساده داخل سکان آکادمی اونارو پیدا کنید . در باب طراحی هم باید خدمتتون عرض کنم این مورد کاملا به شما بستگی داره که چطور قالب رو دریافت کنید که بر اساس بودجه و زمان مورد نظر و ... کاملا متغیر هستش ولی پیشنهاد بنده سپردن یک کار یه برنامه نویس ماهر هستش که باب سلیقه شما یک سایت رو براتون طراحی کنه موفق باشید در پناه حق
iman
iman
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
خیلی خیلی خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون میشه یه نگاهی به قالب وبسایت من بندازید اگر نکته ای پیشنهادی چیزی بود بهم بگید ممنون میشم http://imanesmati.ir/

در پاسخ به

وحید
وحید
۱۳۹۷/۰۱/۲۱
با سلام. به نظرم روی فونت سایتتون یک مقدار بیشتر کار کنید.

در پاسخ به

iman
iman
۱۳۹۷/۰۱/۲۱
سلام مرسی از وقتی که میزارید میشه یکم مشخص تر بگید ؟ من نکاتی رو که خودم فکر میکردم باید درست بشه رو اینجا سعی کردم اصلاح کنم: http://bit.do/edhbW

در پاسخ به

محمد صادق داراب پور
محمد صادق داراب پور
۱۳۹۷/۰۱/۲۰
سلام از دید یه کاربر ایرادی نمیبینم و عالی هست . موفق باشید در پناه حق

در پاسخ به