ahmad316948

فرق ماشین مجازی اندروید (Android RunTime) با (Android Studio) چیست؟

ahmad316948 ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ مباحث عمومی برنامه‌نویسی

سلام. می خواستم بپرسم که فرق ماشین مجازی اندروید ( Android RunTime) با (Android Studio) چیست؟ و کدوم یک از این ماشین ها برای برنامه نویسی اندروید مناسب تره؟
پاسخ‌ها به این تاپیک
حامد هردانی
حامد هردانی
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
سلام این دوتا قابل مقایسه با هم نیستند. اندروید استودیو یک محیط توسعه مجتمع (Integrated Development Environment) برای برنامه نویسی اندروید هست. به زبون ساده تر محیطی هست که شما توش برنامه اندروید مینویسی. توی محیط های دیگه مثل Eclipse هم میشه برنامه نویسی اندروید انجام داد اما اندروید استودیو با ابزارهای مفید و آپدیت های گوگل بهترین محیط هست... اما (Android RunTime (ART، سیستمی هست که پس از تبدیل شدن کدها به بایت کد، اون ها رو به دستوراتی قابل فهم و اجرا توسط دستگاه اندرویدی تبدیل میکنه.
پویا نظری
پویا نظریدانشجوی نرم‌افزار
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
سلام موضوعی که گفتید فک نکنم خیلی حساس باشه چون ماهیت اصلی اینه که یک ماشین مجازی داشته باشیم که کد هامون رو اجرا کنه خروجی کارمون ببینیم و اما اگه به مشکل خوردیم از ماشین مجازی دیگه هم میتونیم استفاده کنیم، جنی موشن هم هست، و حتی با اتصال تلفن اندرویدیت به کامپیوترت و با فعال کردن USB Debugging میتونی کد هاتو روش اجرا کنی موفق باشی
ahmad316948
ahmad316948
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
یعنی می گین فرقی نداره با کدوم ماشین مجازی اندروید رو بنویسم؟ از نظر امکانات و پشتیبانی چی؟ شما کدوم ماشین مجازی رو پیشنهاد می کنید؟

در پاسخ به

پویا نظری
پویا نظریدانشجوی نرم‌افزار
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
من خودم معمولا از گوشی اندرویدیم برای اجرای برنامه هام استفاده میکنم از همون رو یو اس بی دیباگینگ و هم ماشین مجازی اندروید پیش فرض خود اندروید استودیو اگه امکان استفاده از دو روش بالا رو نداشتید همون جنی موشن هم که معرفی کردم خوبه البته گفتم من معمولا تلفنم رو به اندروید استودیو وصل میکنم

در پاسخ به

ahmad316948
ahmad316948
۱۳۹۶/۱۲/۱۴
ممنونم از پاسختون

در پاسخ به