یادگیری برنامه نویسی و راه اندازی استارت آپ برای خودم

سلام..ممنون ازسایت خوبتون...من محمد 28 ساله ازاراک راستش رشته درسیم اصلا ربطی ب برنامه نویسی و...نیست اما میخوام برنامه نویسی رویادبگیرم وبیشتر دنبال راه اندازی ی استارت آپم...میشه راهنماییم کنید از چ زبان برنامه نویسی باید شروع کنم باتوجه ب اینکه اطلاعاتم صفره
پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش
با سلام خدمت شما کاربر گرامی، احتراماً توصیه می‌شود که به «دورهٔ آموزش اصول برنامه‌‌نویسی» در همین سایت به لینک زیر مراجعه نمایید: https://sokanacademy.com/courses/coding با تشکر ارادتمند تیم سکان آکادمی
sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 6 سال پیش

سلام.

اول ببینید در چه حوزه ای میخواهید استارتاپ راه بندازید.اندروید؟وب؟ویندوز؟یا استارتاپ شما جوری هست که تو همه ی این ها باید اپلیکیشن بسازید؟

آیا با شرایط یک استارتاپ آشنایید؟آیا با سختی های پیش رو کنار میایید؟ اصلا چرا میخواهید استارتاپ راه بندازید؟

بعد از پاسخ به این سوال ها برید چند کتاب در مورد استارتاپ ها بخونید مثل کتاب آقای موریس به نام استارتاپ هفت روزه و یا کتاب دیگه ایشون به نام ماشین محتوا.بعد از این کارها برید ببینید به کدوم زبان بزنامه نویسی نیاز دارید. 

اما بهتره در کنار این ها هم یک زبان برنامه نویسی مثل پایتون رو یاد بگیرید و بعدا زمانی که خواستید برنامتون رو بنویسید اگه به زبانی غیر از پایتون هم نیاز داشتید چون با الگوریتم ها و .. آشنا هستید سریع تر یادمیگیرید.

online-support-icon