سید مصطفی جلال زاده

کدام یک از فریم ورک های پی اچ پی بهتره ؟ لطفاً اگه کسی می دونه، به من کمک کنه؟

سید مصطفی جلال زاده ۱۳۹۴/۰۷/۱۰ زبان برنامه‌نویسی پی‌اچ‌پی

کدام یک از فریم ورک های پی اچ پی بهتره ؟ لطفاً اگه کسی می دونه، به من کمک کنه ؟

پاسخ‌ها به این تاپیک
Insight
Insight
۱۳۹۷/۰۱/۳۱
درباره‌ی یکی از فریمورک های محبوب پی‌اچ‌پی به نام CodeIgniter فریم ورک کدایگنایتر یک فریم ورک رایگان، open source، آسان، بر پایه ی شی گرایی و با منابع آموزشی بسیار زیاد و برپایه ی زبان php هست. از جمله فواید استفاده از فریم ورک کدایگنایتر (codeigniter) اینه که برای کارهای تکراری در وب کتابخانه ها و پلاگین های زیاد و کاربردی داره. به عنوان مثال شما توسط database API می تونید به راحتی به پایگاه اطلاعات متصل شید بدون اینکه نیاز باشه کدهای اضافی برای قسمت های مختلف بنویسید.
محسن
محسن
۱۳۹۷/۰۱/۲۴
یک پاسخ خیلی خوب به این پرسش مطلب زیر هست معرفی فریمورک‌های مختلف زبان برنامه‌نویسی PHP https://sokanacademy.com/blog/180/post در ادامه هم مطالب زیر رو پیشنهاد می کنم: https://sokanacademy.com/glossary/5495/framework/فریمورک مزایا و معایب استفاده از یک Framework در توسعهٔ نرم‌افزار https://sokanacademy.com/blog/104/post استفاده از فریمورک‌ یا کدنویسی از پایه: مسئله این است! https://sokanacademy.com/blog/2168/post
Insight
Insight
۱۳۹۷/۰۱/۲۴
در مورد ابزارهای موجود در حوزه‌ی برنامه نویسی، بحث بهتر و بدتر بودن مطرح نیست. هرکدام ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود را دارند و بسته به شرایط موجود باید از آنها استفاده کرد. لذا در مورد فریمورک‌های زبان پی‌اچ‌پی هم این اصل صادق است. اما امروزه فریمورکی که محبوبیت بیشتری دارد و مورد اقبال برنامه نویسان قرار گرفته است، فریمورک Laravel است. https://laravel.com اما فریمورک های دیگر این زبان مثل CodeIgniter - CakePHP - Zend - Symfony هم همچنان کاربران خود را دارند.
مریم جلالی
مریم جلالی
۱۳۹۴/۰۷/۱۰
سلام، من در این زمینه تحقیق کردم. به نظر من (البته با توجه به تحقیقاتم) بهترین فریم ورک پی اچ پی ، زند 2 است. البته آموزش فارسی خوبی نمی تونی توی اینترنت پیدا کنی اما اگه زبانتون خوبه، حتما زند 2 بخون. موفق باشید.