پروژه سی پلاس پلاس

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما وقت شما بخیر من یه پروژه دارم (نوشتن کد بازی مار که تو گوشی نوکیا ساده ها هست)به زبان ++C ازتون میخوام کمکم کنید و راهنماییم کنید و توضیحاتی رو بدید. ی صفحه(ارایه ۲ بعدی) در نظر گرفتیم که دیواره داره-فضای خالی داره-غذا داره-و یه مار مار رو به عنوان صف در نظر گرفتیم که اگه غذا بخوره بزرگ میشه(یه خونه به صف اضافه میشه)واگه به مانع و دیواره ها بخوره میبازیم باید از همه عملگر های زبان++C استفاده بشه(پشته عملوندها و پشته عملگرها و...) نظیماتش از قبیل رنگ -سرعت-موانع-سایز و ... هم باید قابل تنظیم باشد

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 8 سال پیش
سلام همانطور که خودتون اشاره کردین، باید ساختمان داده ها بخونید.
sokanacademy forum
سلام من دانشجو هستم و این ترم ساختمان داده دارم .ولی مشکلم اینجاست که برنامه نویسیم زیاد خوب نیست.یعنی میتونم تشخیص بدم که چیا واسه نوشتن اون کد مورد نظر لازمه ولی نمیدونم چطوری باید بنویسم ..از کجا شروع کنم.در واقع نمیدونم استارت کار از کجاست
sokanacademy forum
سلام. دوست عزیز یکی از بهترین راه های یادگیری برنامه نویسی بخصوص برای کسانی که با مفاهیم به صورت تئوری آشنا هستند ولی پروژه انجام ندادن اینه که به کدهای دیگران نگاه کنند و کدهای پروژه های بقیه ی برنامه نویس ها رو بخونن و روی اون ها تمرین کنن. بخصوص برنامه نویس هایی که مطابق با استانداردهای کدنویسی هر زبانی برنامه می نویسند. از این کدها هم روی اینترنت فراوون هست. مثلاً شما برای این پروژه می تونی code of traditional snake game with C++ l رو گوگل کنی تا نمونه کارهای دیگران رو ببینی.
sokanacademy forum
سلام بله کاملا حق با شماست مراجعه کردم به نمونه کارهای دوستان، ممنون از راهنماییتون واقعا مفید بود تشکر ☺
online-support-icon