A.Double R.G

منابع های کتابی و یا سایت برای یادگیری زبان انگلیسی

A.Double R.G ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ 104 زبان اچ‌تی‌ام‌ال

من زبان انگلیسی رو میخوام(  برای برنامه نویسی )اگه بشه بدون کلاس رفتن یاد بگیرم 


ایا منابع کتابی یا وب سایتی می شناسید که در این راه به من کمک کنه


تا زبان رو یاد بگیرم؟؟؟؟؟


 

پاسخ‌ها به این تاپیک
someone
someone
۱۳۹۶/۰۴/۰۲

اپ sololearn  نسبتا خوب  هست ‌ و سایت https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Learn/HTML هم سایت خوبیه در بعضی قسمت ها هم زبان فارسی داره.

سعید
سعید
۱۳۹۵/۱۰/۰۳

سلام دوست گرامی در سکان آکادمی


به نظرم این سایت در خصوص آموزش زبان انگلیسی و یا یادگیری زبان انگلیسی بسیار به شما کمک خواهد کرد. آموزش های فارسی و رایگان داره . حتما ببینید


http://www.zabaneramzi.ir/weekly-article/


http://www.zabaneramzi.ir/golden-rule-to-learn-english-mind-steerage/


http://www.zabaneramzi.ir/where-do-i-start-learning-english/

Sina Deuxshiri
Sina Deuxshiri
۱۳۹۵/۰۵/۰۲

سلام


خُب مسلما بدون کلاس رفتن، یادگیری کمی سخت میشه. اما من به شما پیشنهاد می‌کنم که از اپلیکیشن busuu استفاده کنید که بهترین اپ آموزش زبان در سال 2015 شده و گوگل این اپلیکیشن و در پلی استور به عنوان یک برنامه‌ی ضروری معرفی کرده. همچنین بنده پیشنهاد می‌کنم که از نرم افزار رُزتا استون هم استفاده کنید که این اپ هم یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای آموزش زبان است. تا حدی این اپ خوب است که در جنگ آمریکا و عراق، سربازان آمریکایی برای یادگیری زبان عربی از رُزتا استون استفاده کردند. درضمن برای رشته‌ی کامپیوتر (در مورد رشته‌های دیگه اطلاعی ندارم)، زبان تخصصی وجود داره و شما فقط کافی ست که کمی زبان تخصصی بخونید و نهایتا یکی دو تا کتاب فنی و به طور کامل مطالعه کنید. با این روش‌ها شما کم کم راه می‌افتید و مطالب فنی مربوط به رشته‌ی کامپیوتر و خیلی خوب متوجه میشین. شاد باشید :)