Mimo

هنگام ساخت پروژه با ارور در MainActivity مواجه میشم خواهشا راهنمایی کنید گیر کردم

Mimo ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ برنامه‌نویسی اندروید

هنگام ساخت اولین پروژه در آموزش هشتم بعد از ساخت پروژه کنار main activity یه علامت ضربدر میاد و قسمت کنسول پیغام زیر ظاهر میشه: error: No resource identifier found for attribute 'showAsAction' in package 'com.Mimo.firstprojext.test'   ایرادم کجاست دوستان کمک کنید کلافه شدم
پاسخ‌ها به این تاپیک
b4hr4m
b4hr4m
۱۳۹۵/۰۸/۲۴

سلام و خسته نباشید به پشتکار شما . بنده تا بحال به مشکل شما بر نخوردم . اما مسیری هست که همه برنامه نویسان مبتدی اندروید باید بدانند . شاید مشکل شما هم حل بشه . در فولدر SDK فولدری به نام extra دارید ؟ اگر بله داخل آن فولدری به نام support دارید ؟

Mimo
Mimo
۱۳۹۵/۰۸/۲۴
دست شما درد نکنه    من نه ندارم این فولدرو  همین الان اتفاقا یه جا خوندم که باید باشه ولی نیست

در پاسخ به

b4hr4m
b4hr4m
۱۳۹۵/۰۸/۲۴

چون ایران تحریم است و در حال حاضر گوگل دانلود sdk و تالارهای گفتگوی خود را بر روی کاربران ایرانی بسته شما از طریق 2 راه می توانید ان را بطور کامل دانلود کنید . اول دانلود از طریق فیلترشکن و دوم دانلود افلاین ابزار و تنظیم ان ها بطور دستی

پیشنهاد بنده به شما این است که با خرید vpn  براحتی همه ی ابزار های مورد نیاز برای sdk را دانلود کنید . زیرا هم وقت کمتری صرف می کنید و هم از گشت و گداز و وقت گذارنی سخت برای جستجوی sdk راحت می شوید.

حال شما sdk خود را باز کنید ، خواهید دید که ابزارهای نصب برای شما وجود ندارد ، بعد از خرید vpn مجددا ان را باز کنید ، خواهید دید همه ی ابزارهای قابل دانلود وجود دارد و بسته به نیاز براحتی می توانید ان ها را دانلود کنید

البته توجه کنید که با فیلترشکن های رایگان همچون سایفون و . . . شما قادر به دانلود ابزار sdk از این نرم افزار نیستید زیرا گوگل ip سایفون و . . . که فیلترشکن های معروف هستند را بسته ، موفق باشید

در پاسخ به

Mimo
Mimo
۱۳۹۵/۰۸/۲۵
یک دنیا ممنون  خیلی خیلی لطف کردید  نمیدونم چطوری تشکر کنم 

در پاسخ به

Mimo
Mimo
۱۳۹۵/۰۸/۲۴
دست شما درد نکنه    من نه ندارم این فولدرو  همین الان اتفاقا یه جا خوندم که باید باشه ولی نیست

در پاسخ به