لطفا جاواسکریپت مرورگر خود را فعال سازید!

نحوه فعال سازی در کروم
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
نحوه فعال سازی در فایرفاکس
  1. ابتدا باید اینکارو بگنید
  2. بعدش اونکارو
b4hr4m

ارور has stopped در اجرای اپ اندروید . . .

b4hr4m ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ 45 برنامه‌نویسی اندروید

سلام و عرض خسته نباشید به شما . من یه اپ ساده اندروید با کد زیر دارم (کد فلیل مانیفست)

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><manifest xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"    package="com.example.exhaustsound"    android:versionCode="1"    android:versionName="1.0" >    <uses-sdk        android:minSdkVersion="8"        android:targetSdkVersion="21" />    <application        android:allowBackup="true"        android:icon="@drawable/ic_launcher"        android:label="@string/app_name"        android:theme="@style/AppTheme" >        <activity            android:name=".MainActivity"            android:label="@string/app_name"            android:theme="@android:style/Theme.NoTitleBar.Fullscreen" >            <intent-filter>                <action android:name="android.intent.action.MAIN" />                <category android:name="android.intent.category.LAUNCHER" />            </intent-filter>        </activity>    </application></manifest>

مشکل اینجاست .. هنگامی که اپ بدون این خط android:theme="@android:style/Theme.NoTitleBar.Fullscreen اجرا میکنم کار میکنه . اما وقتی این خط اضافه میکنم با این اررور

Unfortunately , Exhaust Sound has stopped  مواجه میشم . البته Exhaust sound اسه اپ بنده است .

پاسخ‌ها به این تاپیک
stack programer
stack programer
۱۳۹۵/۰۲/۲۳

سلام،این فایل اکتیویتی شما از

extends AppCompatActivity

ارث بری کرده واین به صورت پیش فرض اکشن بار داره و با تعریف android:theme="@android:style/Theme.NoTitleBar.Fullscreen ناسازگاری داره

باید به جاش از این نوع اکتیویتی ارث بری کند

FragmentActivity
stack programer
stack programer
۱۳۹۵/۰۲/۲۱

وقتی از این استفاده می کنی باید داخل فایل جاوای اکتیویتی ات  این متد ها را  را دلیت کنی

setWindowsFeature 
setFlag methods in onCreate.
b4hr4m
b4hr4m
۱۳۹۵/۰۲/۲۲

در فایل جاوایی همچین متدی ندارم

در پاسخ به