درخواست سورس کد انتگرال چندجمله ای برای زبان برنامه نویسی جاوا

دوستان لطفا سریع جوابمو بدید . سورس کد انتگرال گیری اط چندجمله ای رو می خوام 

برنامه اي بنویسید که رشته اي جبري را از ورودي دریافت کرده و انتگرال آن را در خروجی چاپ نماید. نکات : 1_هر جمله از عبارت فرمتی به صورت مقابل دارد :)sign) (factor)x^(power( 2_فرمت بالا براي تمامی جملات می باشد. براي مثال :0^1x^1 , 3x 3_ضریب ها عدد صحیح و توان ها عدد صحیح نامنفی می باشد. 4_عبارت جبري باید تا حد امکان ساده شده باشد و از آوردن دو جمله با توان یکسان باید خودداري کنید و جمع آن هارا نمایش دهید. 5_ضریب جملات خروجی را تا دو رقم اعشار نمایش دهید ( در صورت نیاز براي مثال عدد 3 را همان 3 چاپ کنید) . 6_ عبارت نهایی به ترتیب درجه x در خروجی مرتب گردد. 7_ ثابت C در انتگرال 0 در نظر گرفته شود. 8_به موارد زیر براي چاپ کردن خروجی دقت کنید:Input:Output:+1x^8-1x^5+1.33x^3+0.5x^2-2x^1Input:Output:       +1x^6+1.50x^2+3x^1+8x^7+4x^2-5x^4+1x^1-2x^0+1x^1+2x^1+3x^0+6x^5جملات با ضریب 0 نباید چاپ شوند. اگر توان 1 بود توان باید چاپ شود علامت + عبارت اول را نیز چاپ کنید ضریب اگر 1 بود باید چاپ شود از space استفاده نکنید

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش

دوست من سلام

برنامه ای که شما نیاز دارید براحتی قابل نوشتن است و فقط باید حداکثر 1 روز زمان صرف کرد ، شما شروع به نوشتن کنید و اگر جایی مشکلی بود بنده در خدمتم

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 7 سال پیش

حتما تلاش کردم و نتونستم که این سوالو مطرح کردم . 

online-support-icon