Davaji

آموزش یادگیری زبان انگلیسی با ذکر منابع یادگیری که خود شما تجربه داشتید و یا نه ....

Davaji ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ 65 مباحث عمومی برنامه‌نویسی

سلام دوستان همان طور که میدونید زبان انگلیسی یکی از نیاز های جامعه امروزه اما تمام افراد زبان انگلیسی بلد نیستند که منم یکی از اون ها هستم . لطفا دوستانی که زبان بلدند طرز یادگرفتنشون را اینجا بگویند و یا بگویند که با چه روشی میتوان سریع تر زبان یادگرفت و یا اگر منبع خاصی سراغ دارند ذکر کنند... باتشکر...

پاسخ‌ها به این تاپیک
آرمان خدنگان
آرمان خدنگان
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
تمرین تمرین تمرین!
منابعی که خودم استفاده میکنم = خوندن مقالات خارجی در زمینه تکنولوژی + خوندن اخبار روز فناوری از سایت های فناوری خارجی +‌ گوش دادن به پادکست ها انگلیسی مثل سافت اسکیلز که روی ایتونز هستش و مهم ترین منبع اموزشی خودم یوتیوب( تا حدودی باعث میشه که با لهجه و نحوه صحبت کردن بومی های امریکا ویا دیگر کشور ها اشنا بشم!)
رائفه خلیلی
رائفه خلیلی
۱۳۹۵/۱۱/۲۱

یکی از راحت ترین راه های یادگیری زبان، شرکت در کلاس های زبان به صورت منظم و پیوسته است. قطعاً بدون کلاس هم میشه یاد گرفت، ولی به راحتی کلاس رفتن نیست.


یادگیری بدون کلاس نیازمند حفظ و تقویت انگیزه و اراده اولیه است تا یادگیری ادامه پیدا کنه و متوقف نشه.


من خودم بخشی از دانش زبانم رو در کلاس به دست آوردم و بخشی دیگر رو بدون شرکت در کلاس. به نظر من، هر دو روش می تونه کارایی داشته باشه.

mahsayiii
mahsayiii
۱۳۹۶/۰۶/۲۵
من اطلاعات زبان انگلیسیم واقعا کم بود. بخاطر کار همسرم به شیراز منتقل شدیم و همیشه میخواستم زبان یاد بگیرم ولی شرکت در کلاس زبان برایم مقدور نبود. تازگی ها با سایت آموزش زبان اِلمپ آشنا شدم. آزمون تعیین سطح دادم . تماس گرفتند و سطح کلاسمو و روز و ساعت کلاس را بهم گفتند. کیفیت کلاسها از کلاسهای واقعی بالاتره و امکانات و فرصت برای تمرین و مباحثه هم واقعا بیشتره. خوبی اِلمپ اینه که هر چقدر بخوای یاد بگیری و تمرین کنی، محدودیتی نداره. اینکه با زبان آموزان قویتر از خودم در برنامه 90 و انجمن ها صحبت میکنم واقعا اعتماد به نفسم رو بالا برده. در اِلمپ فضای حمایتگر از دانشجو از بعد آموزشی وجود داره و این جو حمایتگر به دانشجو ها هم سرایت کرده و ترس از صحبت کردن به زبان انگلیسی کاملا بین دانشجویان از بین رفته. آدرس سایتشون را برای دوستان علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی میذارم . http://www.lmapgroup.com/
http://www.lmapgroup.com/

در پاسخ به

رائفه خلیلی
رائفه خلیلی
۱۳۹۵/۱۱/۲۱

سلام.


به طور کلی نمیشه زبان رو سریع یاد گرفت، بلکه سرعت یادگیری تابعی از میزان علاقه، پیگیری، مطالعه و تمرین است.

بهزاد مرادی
بهزاد مرادی
۱۳۹۵/۱۱/۲۰

سلام


لطفا به مقالهٔ زیر مراجعه نمایید:


https://sokanacademy.com/blog/157/post