محمد جواد امیری

اشتراک صفحه لب تاپ

محمد جواد امیری ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ مباحث عمومی برنامه‌نویسی

سلام.  این امکان وجود داره که لب تاپ رو به یه lcd  یا صفحه نمایش وایرلس وصل کرد و دو تصویر متفاوت از یک لب تاپ داشت. مثلا با خود لب تاپ کد نویسی کرد و با اون صفحه نمایشی که به لب تاپ وصل شده فیلم تماشا کرد؟! در واقع دو کار متفاوت رو همزمان روی یک دستگاه انجام داد.

پاسخ‌ها به این تاپیک
Insight
Insight
۱۳۹۷/۰۱/۳۱
درمورد کلمه ای که به کار بردید (لب‌تاپ) این یک اشتباه تقریبا رایج بین مردم ایرانه. برخی‌ها میگن لب‌تاب، برخی دیگه میگن لپ‌تاب و عده ای هم مثل شما، لب‌تاپ. لپ‌تاپ (Laptop) یک رایانه‌ی سبک و قابل حمله و دلیل نامگذاری‌ش به این عبارت اینه که در انگلیسی به ناحیه‌ی بالای زانو میگن Lap و لپ‌تاپ یعنی چیزی که روی Lap قرار میگیره. https://en.wikipedia.org/wiki/Laptop کلا این فرهنگ مطالعه و تحقیق، خوبه که رواج پیدا کنه و یکم در مورد چیزهایی که روزانه با اونها سروکار داریم، بیشتر اطلاعات داشته باشیم.
stack programer
stack programer
۱۳۹۴/۱۲/۰۱
http://hexus.net/tech/news/laptop/20595-kohjinsha-shows-prototype-dual-screen-notebook/ http://phys.org/news/2011-08-two-screen-laptops.html http://cdn.gajitz.com/wp-content/uploads/2009/12/lenovo-thinkpad-w700ds.jpg منظورتون را نمی فهمم چرا امکان نداره!