استفاده از L 2 TP در لینوکس Centos 7

سلام به همه. یه تازه وارد هستم که مجبورم از این به بعد از لینوکس استفاده کنم. یه برنامه بخصوص هست که نسخه لینوکسش فقط روی توزیع Centos و Redhat کار میکنه. البته این برنامه ارتباطی با شبکه و سرور و . . . نداره. بنده چیزی از شبکه و پیکربندی و البته چیزی هم از دستورات لینوکس نمی دونم. وضعیت به این شکله : با دردسر های زیاد از دیشب تا الان تونستم از ویندوز به لینوکس مهاجرت کنم و همینک از محیط GNOM سنت او اس دارم براتون مینویسم. یه وی ب ی ان خریدم . اطلاعات رو که بر طبق گفته فروشنده وارد میکنم ولی Connectio failed برام میاره. خیلی سریع هم واکنش نشون میده و انگا یه مشکلی هست. فروشنده گفت از ال تو پی تی یا سیسکو انی کانکت باید استفاده کنم ولی ظاهرا این موارد روی سنت او اس من نیست. من از امکانات پیکربندی پیش فرض استفاده میکنم و به چیزی دسترسی ندارم. عکس زیر تمام چیزیه که در دسترس دارم. از دیشب تا الان یه کم مختصر از ترمینال استفاده کردم و نیاز های اولیه رو برطرف کردم. اساتیدُ لطفا بزرگواری کنید منو راهنمایی کنید. خیلی ممنون.

تصویر مذکور

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 4 سال پیش

سلام وقت بخیر به پشتیبانی پیام بدید و اموزش استفاده از openconnect در ترمینال رو ازشون درخواست کنید.
از ارائه دهنده سرویس بپرسید از سیسکو استفاده میکنن یا pptp ویا L2TP ویل IKEV و...

و از چه طریق شما باید وصل بشید اگه گیت وی که دادن مثلا IKEV باشه شما نمیتونید با pptp متصل بشید

online-support-icon