شما چی رو در حال حاضر پیشنهاد میدین

دوستان یه سوال کوچیک شما به کسی ک به فرانت اند علاقه نداره(همین در حد html css خوبه. دیگه react اینا ن) بخاین توصیه کنین یه زبون یاد بگیره یا تو یه حوزه از تکنولوژی بره چیو میگی؟ ببین میدونم باس ادم ببینه چیو خودش دوس داره. اما منم نمیدونم . به همه چیز علاقه دارم سنمم داره میره بالا زمان ندارم برم یکی یکی همشونو تا نصفه برم ول کنم :( الان تغریبا پایتون تا حدودی یاد گرفتم با c++ و java و html css هم تا حدودی اشنایی دارم (احتمالا بعدش میرم رو جنگو) ولی باز حس میکنم انتخاب درستی نیس.
الان بخاین به یکی پیشنهاد بدین چیو میدین نه فقط تو وب. کلا میگم؟. ببین مسخره نکنین D: ولی بدم نمیاد مثلا تو یه چیز خیلی قوی شم بعدا تو سایتای فریلنس خارجی هم بتونم پروژه بگیرم(منظورم اینه ک یه پیشنهاد بدین هم اینجا اوضاش خوب باشه هم اون ور مشتری داشته باشه)
شرمنده طولانی شد. عشقین

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

ببین الان فول استک بودن فایده ای نداره!الآن شرکتا دنبال برنامه نویسی می گردن

که رک و راست داخل یه زمینه مثل بک اند یا همون فرانت اند استاد باشه.

پایتونی که شروع کردی رو ادامه بده چون یکی از پرطرفدار ترین زبان های برنامه نویسیه

و با توجه به این که فک کنم کارت رو تازه شروع کردی زبان پایتون به کمک سینتکس ساده

ای که داره قطعا می تونه انتخاب خیلی خوبی باشه.

فریمورک جنگو هم خیلی چیزه خوبیه و بازار کار مناسبی هم داره.باید به این موضوع توجه کنی

که اگه هی بخوای این زبان اون زبان کنی عقب می افتی، خصوصا این که زمانت هم برات مهمه.

این پیشنهاد رو بهت می کنم که پایتون رو ادامه بدی چون دنیای گسترده و عجیبی داره و بازار کار مناسبی هم توی همون سایتای فری لنسری داره.

البته اگه بخوایم ایران رو در نظر بگیریم چیزی که خیلی کم یابه فرانت اند کاره،اما با توجه به این که بازار کارت رو جای دیگه گذاشتی من پیشنهادم همون پایتونه،یه چیزی تا تهش برو.

زیادم از اینو اون سوال نکن سردرگم می شی(بر اساس تجربه می گم)

online-support-icon