برای ساخت یا ایجاد فرم Log in و sign up در qt designer و pyq5 چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

سلام برای ساخت یا ایجاد فرمی Log in و sign up در qt designer و pyq5 چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟ ایا اطلاعات زیرر بهتنهایی کافی است ؟ ایا لازم هستش دیتابیس داشته باشیم و سوال اخر اینکه باید برای طراحی این فرم باید از MainWindow استفاده کنیم یا چیز دیگه ای چون قراره بعد از ورود به صفحه ی اصلی خود نرم افزار بریم و ...

نام کاربری
رمز عبور
بازیابی رمز عبور
ورود
خروج

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

برای ساخت فرمی که گفتید باید اول یک ui برای ورود و یک ui برای ثبت نام بسازید.میتونید یک صفحه ی دیگه هم بسازید که در اون به کاربر خوش امد بگه.برای اینکه اعتبار رمز و نام کاربری و بسنجید باید حتما یک دیتابیس داشته باشید که وقتی کاربر اطلاعات وارد میکنه با اون مطابقت بده.پس به طور خلاصه شما باید دو یا سه صفحه ui تون باشه و سه فایل پایتون که یکی برای ورود یکی برای ثبت نام و یکی برای دیتابیس باشه.از لینک زیر میتونید یک نمونه ی ساده از این فرم رو مشاهده و دانلود کنید:

login_form

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

ممنون از راهنماییتون .توی تلگرامم بهتون توضیح دادم که قراره چیکار کنم مشکل اینجاست نمیدونم باید تموم فرمها را در یک پروژه ایجاد کنم یا همه ی فرمها را به صورت جداگونه ایجاد و ذخیره کنم برای مثلا قسمت اصلی نرم افزار باز باید فرمها به صورت جداگونه ذخیره کنم یا همه در یک فایل ؟ برای کار با دیتابیس ایا حتما باید نرم افزار نصب باشه یا نه

online-support-icon