پایتون به جای پی اچ پی در برنامه نویسی سمت سرور چه ضرر هایی دارد؟

سلام.میخواستم بدونم برای یک سایتی که خیلی بزرگ نمیشه,حتما باید پی اچ پی رو انتخاب کرد؟

پایتون (در زمینه برنامه نویسی سمت سرور)چه معایبی نسبت به پی اچ پی داره؟

تو گوگل سرچ کردم ولی چندان جواب دلخواهم رو نگرفتم.میخوام بدونم چه مشکلی دقیقا برام پیش میاد.

با سپاس و تشکر.

پاسخ ها

sokanacademy forum
کاربر سکان آکادمی 5 سال پیش

سلام و روز بخیر

اصلا چرا باید ضرر داشته باشه؟

پایتون یکی از انتخاب های خوب برای سمت سرور میتونه باشه مخصوصا در کنار جنگو. من خودم سالهاست با php و یک سال اخیر با لاراول کار می کنم منتها به نظرم پایتون هم شما رو در این زمینه اذیت نخواهد کرد. از سایت های مطرح ایرانی که با پایتون و جنگو نوشته شدن میشه به مکتب خونه و مکتب پلاس اشاره کرد. از طرفی بازار هم از ابتدا روی پایتون بود و هنوز هم پایتون به عنوان یکی از زبان های اصلی شون مونده.

دیگه بماند که udemy, edx و حتی reddit هم از پایتون استفاده می کنن.

اگر توسعه دهنده و علاقمند به پایتون هستید و صرفا برای چند کیس میخواید برید سمت php توصیه میکنم اصلا این کارو نکنید بلکه انرژی تون رو روی یادگیری جنگو و ریزه کاری های توسعه وب با پایتون بزارید که هم لذت ببرید موقع کار و هم کار قوی انجام بدید.

اما اگر میخواید کلا به عنوان توسعه دهنده وارد حوزه وب بشید اون موقع دیگه نمیشه php که بازیگر اصلی در این زمینه است(حداقل در بازار ایران) رو نادیده بگیرید.

ان شاءالله موفق باشید 😉

sokanacademy forum

دست شما درد نکنه برای این جواب خوب و کامل.موقع خوندن این جواب شما کیف کردم و به آینده امیدوار شدم.دم شما گرم.ممنون

sokanacademy forum

خواهش می‌کنم

ان‌شاءالله موفق و موفق تر باشید :)

online-support-icon