جمع‌بندی دورهٔ آموزش SQL و MySQL


در این دوره مباحث مربوط به سیستم‌های مدیریت دیتابیس مبتنی بر زبان اس‌کیوال مورد بررسی قرار گرفت اما اگر علاقمند به آشنایی بیشتر با دیتابیس‌های NoSQL هستید، توصیه می‌کنیم به مقالهٔ دیتابیس NoSQL چیست؟ مراجعه نمایید به علاوه اینکه چنانچه علاقمند به مطالعهٔ بیشتر در خصوص زبان اس‌کیوال و سیستم‌های مدیریت دیتابیس هستید، می‌توانید برچسب #دیتابیس را در وبلاگ سکان آکادمی دنبال نمایید.

همچنین اگر علاقمند به کسب نکات آموزشی بیشتر در خصوص زبان اس‌کیوال هستید، می‌توانید به دورهٔ آموزش رایگان W3Schools SQL مراجعه نمایید (لازم به یادآوری است که این دوره به زبان انگلیسی است.)


لیست نظرات
کاربر میهمان
دیدگاه شما چیست؟
کاربر میهمان
jafari.mehdi39
jafari.mehdi39
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
سلام. وقت به خیر
ذکر چند نکته میتونه به کامل شدن این آموزش کمک کنه :
_حتما قید شود که این دستورات یا در قسمت sql وارد شود و با با query به دیتابیس ارسال شود و یا حتی می‌توان یک سری از این کار هارو توی phpmyadmin به صورت شماتیک انجام داد.
_جای خالی دستورات joint خالی هست توب آموزش و انتظار میره که به روز بشه.
_صحبت درباره یک سری خاصبت هایی مثل utf8 و خاصیت هایی که باعث میشه بتونیم توی دیتابیس فارسی تایپ کنیم
saber.com.std
saber.com.std
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کیفیت آموزش بسیار پایین بود.نه برای دانشجویان مبتدی قابل‌فهم هست،و نه برای کاربران عادی مفید و قابل استفاده،بیشتر شبیه یک مرور اجمالی و سر در گم و بی فایده از مباحث SQL بود،به هیچ عنوان به هیچ کاربری در هیچ سطحی از آگاهی توصیه نمیکنم وقت بزارن این دوره را مطالعه کنند.اصلا از سایت شما همچین انتظاری را نداشتم👎
میثم
میثم
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
ممنونم بابت آموزش خوبتون
کاربر میهمان
امینمن یک کاربر مهمان هستم
۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام:)
بابت این آموزش‌های مفید از مدرس محترم تشکر می کنم. خیلی به دردم خورد.