Tests4Geeks: وب‌سایتی جهت تست مهارت‌های کدنویسی دولوپرها

Tests4Geeks: وب‌سایتی جهت تست مهارت‌های کدنویسی دولوپرها

بسیاری از شرکت‌هایی که در حوزهٔ برنامه‌نویسی کار می‌کنند همواره با مشکل یکسانی دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند و آن‌ هم اینکه در زمینهٔ منابع انسانی گاهی‌ اوقات با انتخاب برنامه‌نویسانی که اصلاً حرفه‌ای نیستند، مرتکب اشتباهات جبران‌ناپذیری می‌شوند! واقعیت امر آن است که در طول فرایند مصاحبه به هیچ وجه نمی‌توانید بفهمید شخصی که مقابل شما نشسته است آیا واقعاً می‌داند OOP چیست یا صرفاً یکسری مفاهیم تئوریک را از حفظ کرده است و پای امنیت وب که به میان می‌رسد، خیلی‌ها خوب در مورد XSS ،SQL Injection و CSRF صحبت می‌کنند، اما سؤال اینجا است که آیا به همین خوبی هم می‌توانند جلوی این دست حملات را بگیرند؟

Tests 4 Geeks پلتفرمی است که این امکان را به مدیران منابع انسانی شرکت‌های نرم‌افزاری می‌دهد تا بتوانند به‌ صورت کاملاً اثربخش و حساب‌شده مهارت‌های یک برنامه‌نویس یا دولوپر را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند. سازوکار این سایت بدین صورت است که ابتدا می‌بایست حوزهٔ برنامه‌نویسی خود را مشخص سازید به طوری که از جمله زبان‌های برنامه‌نویسی که توسط این سایت پشتیبانی می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

PHP -
HTML -
SEO -
CSS -
JavaScript -
SQL -
C Sharp -
ASP.NET -
JavaScript -
SQL Server -
PostgreSQL -
Python -
Django -
Android -
Ruby -
C -
++C -
Ruby on Rails -

پس تکمیل تست توسط متقاضی (البته محدودیت زمانی خواهد داشت)، گزارش عملکرد وی برای شما ایمیل خواهد شد. لازم به‌ ذکر است که هر تست چیزی در حدود ۲۰ الی ۳۰ سؤال مختلف دارد تا به‌ صورت کامل مهارت‌های دولوپر را مورد ارزیابی قرار دهد (این ایمیل حاوی گزارشی بر مبنای عدد ۱۰۰ است که مهارت‌های برنامه‌نویس را از عدد ۱۰۰ مورد سنجش قرار می‌دهد.)

همچنین لازم به ذکر است که این سرویس صرفاً برای مقاصد استخدامی مورد استفاده نمی‌گیرد بلکه اگر شما یک برنامه‌نویس هم باشید، به‌ سادگی می‌توانید خود را تست کنید و ببینید آیا آن‌قدر که فکر می‌کنید حرفه‌ای هستید، در دنیای واقعی هم این‌طور است یا خیر.

حال نوبت به‌ نظرات شما می‌رسد. از دید شما آیا پلتفرم‌هایی از این دست می‌توانند ضریب خطای استخدامی را پایین آورند و همچنین دید روشنی به دولوپرها نسبت به توانایی‌های خود ارائه دهند؟ نظرات، دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس


online-support-icon