Brain: موتور جستجویی که از هوش مصنوعی کمک می‌گیرد

Brain: موتور جستجویی که از هوش مصنوعی کمک می‌گیرد

Brain بر اساس یک الگوریتم پیشرفته ساخته شده و مانند یک دستیار مجازی برای کاربرانش کار می‌کند و با داشتن اطلاعاتی از قبیل اینکه کاربران چه کسانی هستند، چه کار می‌کنند و در آینده می‌خواهند چه کاری انجام دهند نتایج به مراتب دقیق‌تری نسبت به سایر رقبا در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

مهندسان چینی سرویس Brain LCC ادعا کرده‌اند که یک الگوریتم پیشرفته را توسعه داده‌اند که قادر است بر اساس هوش مصنوعی و بدون نیاز به جست‌وجو، مناسب‌ترین اطلاعات را به کاربران تحویل دهد. الگوریتم پیشرفتهٔ Brain توانسته است با دقت و صحتی باور نکردن، به سؤالات Quora پاسخ دهد اما به گفتهٔ Jerry Yue، سرپرست تیم توسعهٔ این سرچ انجین، این فقط شروع کار است و تیمش قصد دارد که در نهایت این الگوریتم پیشرفته مانند مغز خود کاربران کار کند. به گفتهٔ وی:

اگر گوگل یک موتور جست‌وجوست، Brain هم یک موتور هدفمند هست.

Jerry Yue قصد دارد تا Brain در آینده به دستیار خصوصی مجازی برای هر کاربری تبدیل شود (البته با داشتن اطلاعاتی از قبیل اینکه چه کسی هستند، چه کار می‌کنند و در آینده می‌خواهند چه کاری انجام دهند.) Brain مجموعه‌ای از اطلاعات را طبق پروفایل کاربران ایجاد می‌کند و آن اطلاعات را به یک پلتفرم اجتماعی ملحق می‌کند تا کاربرانی که علائق مشابهی دارند را به هم وصل کند.

از بهترین نوشته‌های کاربران سکان آکادمی در سکان پلاس