CSS Stat: وب اپلیکیشنی جهت ارائه ی اطلاعات بصری کدهای سی اس اس

CSS Stat سرویسی آنلاین است که با استفاده از آن، می‌توان آدرس وب سایت خود را وارد نموده، سپس کلیه ی کدهای سی اس اس استفاده شده در سایت را به صورت بصری مشاهده کرد. جهت آشنایی بیشتر با CSS Stat، با سکان آکادمی همراه باشید.

CSS Stat تحت لیسانس MIT و در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. پس از وارد کردن آدرس یو آر ال مد نظر خود و فشردن دکمه ی اینتر، ابتدا سایت مد نظر تحلیل شده سپس اطلاعات کامل و جامعی در مورد کدهای سی اس اس استفاده شده در سایت به صورت کاملاً بصری در معرض دید ما قرار خواهد گرفت.

به طور مثال، حجم کل کدهای سی اس اس به علاوه ی تعداد کل سلکتورها و پراپرتی های استفاده شده در سراسر سایت در معرض دید ما قرار خواهند گرفت. با استفاده از این سرویس آنلاین، وب مسترها قادر خواهند بود تا به صورت بصری کدهای سی اس اس اضافی که در سایت خود مورد استفاده قرار داده‌اند را یافته و آن‌ها را بهینه سازند.

استفاده از این سرویس را حداقل برای یک بار توصیه می کنیم. پس از تست کردن سایت خود یا دیگر سایت‌ها با استفاده از CSS Stat، می‌توانید نظرات خود را پیرامون آن با سایر کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

CSS Stat

0


فرنوش فهیم

فرنوش فهیم تحصیلات آکادمیک خود را در مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبائی در رشته ادبیات انگلیسی شروع کرد و سپس در همان دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی به اتمام رساند.

اگرچه که ترجمه بیش از آن که علم باشد یک مهارت است، اما در سکان آکادمی به فرایند ترجمه به شکلی علمی نگریسته می شود. به عبارت دیگر به منظور ترجمه مقالات انگلیسی در حوزه های متفاوت در وبلاگ سکان آکادمی، سعی شده تا مترجم هایی به خدمت گرفته شوند که به فن ترجمه تسلط داشته باشند. فرنوش فهیم با تسلط به ترجمه از انگلیسی به فارسی و همچنین از فارسی به انگلیسی، عهده دار ترجمه و ویرایش بخشی از مقالات وبلاگ سکان آکادمی نیز می باشد.


  • محمدحسین زرچی در تاریخ: 1395/03/10

    ممنون از ارائه سایتتون ، اگر امکان دارد سایتی یا نرم افزاری را معرفی کنید که قابلیت نمایش سورس کدهای php یک سایت را قبل کامپایل داشته باشد. ممنون

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)