داستان کودک 10 ساله ای که در آزمون جاوا نمره ی کامل را کسب کرد!

در سراسر دنیا کودکان نابغه ای در زمینه های گوناگون وجود دارند که با هوش و نبوغ خود، دنیا را به تحسین وا داشته اند و Ronil Shah هم یکی از همین کودکان نابغه است که در حوزه ی برنامه نویسی خوش درخشیده است؛ دانش آموز ده ساله ای از احمدآباد هندوستان که توانسته در آزمون جاوا نمره ی کامل بگیرد. برای آشنایی بیشتر با این کودک نابغه، با سکان آکادمی همراه باشید.

Ronil Shah ده ساله توانسته با کسب نمره ی کامل در آزمون جاوا همه را شگفت زده کند. البته این همه ی ماجرا نیست. او به تمام سوال ها تنها در 18 دقیقه پاسخ داده است در حالی که زمان در نظر گرفته شده برای آزمون 150 دقیقه بوده است. شاید دوست داشته باشید بدانید که این آزمون در چه سطحی برگزار شده است. آزمونی که این کودک نابغه در آن شرکت کرده است به منظور آماده سازی فارغ التحصیلان مهندسی به عنوان توسعه دهندگان نرم افزار برگزار می شود و البته معمولا همه ی  فارغ التحصیلان نمی توانند آن را پاس کنند. این آزمون که در دنیای فناوری اطلاعات معروف و شناخته شده است یک آزمون بین المللی است که دانشگاه Oracle آن را برگزار می کند.

Ronil Shah قبلا در هیچ آزمون دیگری شرکت نکرده و این آزمون، اولین تلاش او است. این امتحان، درک عمیقی از زبان برنامه نویسی جاوا را نشان می دهد و پیش نیازی برای دریافت سایر گواهینامه های جاوا است. این دانش آموز در Euro School احمدآباد درس می خواند و اکنون "قهرمان جاوا" نامیده می شود. Ronil در این باره می گوید:

"من علاقه ی زیادی به کامپیوتر داشتم و پس از گذراندن دوره ی  Standard 1، شروع به یادگیری انیمیشن سازی و برنامه نویسی کردم. یکی از تعطیلاتم رو برای تمرین جاوا و آمادگی برای آزمون گذاشتم. ساعت 11:30 به آموزشگاه می رفتم و ساعت 6 به خانه بر می گشتم. به همین دلیل توانستم زمان آزمون را مدیریت کنم و در 18 دقیقه آن را به اتمام برسانم."

او قصد دارد سال آینده در زمینه ی روباتیک فعالیت کند و ما هم در سکان آکادمی برایش آرزوی موفقیت می کنیم. شما هم اگر کودک نابغه ای سراغ دارید یا داستان مشابهی را شنیده اید، آن با کاربران سکان آکادمی به اشتراک بگذارید.

10-year-old Kid Scores 100 Percent in Java Exam, Completes 150 Minute Paper in 18 Minutes

0 • محمود حسن زاده در تاریخ: 1394/11/02

  نه باید رفت دید این هندیا چی میخورن که تو کامپیوتر اینقدر قوی هستن

  عیسی پور در تاریخ: 1394/11/02

  فلفل تند! دوست عزیز کشوری که روی آی تی سرمایه گذاری کرده باشه نتیجه اش همینه
  من تو یه کلان شهر زندگی میکنم ولی کلاس جاوا در سطحی که این آقا پسر رفته نداریم در عوض تا دلت بخواد دیوار مهربانی داریم!

  محمود حسن زاده در تاریخ: 1394/12/13

  حق داری

از طریق این فرم، می توانید بدون ثبت نام نظر دهید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، با ورود ناحیه ی کاربری می توانید علاوه بر ثبت نظر، به مدیریت نظرات خود نیز بپردازید.
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)