Deseat.me: سرویسی که هرگونه ردپایی از خودتان را در فضای مجازی و دنیای اینترنت پاک می‌کند!

Deseat.me: سرویسی که هرگونه ردپایی از خودتان را در فضای مجازی و دنیای اینترنت پاک می‌کند!

اینترنت نه‌تنها می‌تواند فضایی جذاب و جالب باشد بلکه درعین‌حال می‌تواند فضایی دردسرساز برای برخی کاربران باشد؛ گاهی این حس برای برخی کاربران ایجاد می‌شود که دل‌شان می‌خواهد هیچ ردپایی از ایشان در اینترنت نبود اما قضیه به این سادگی‌ها نیست! یا بهتر است بگوییم حداقل تا قبل از ارائهٔ سرویس Deseat.me.

Deseat.me وب‌سایتی است که ۲ دولوپر سوئدی به‌نام‌های Wille Dahlbo و Linus Unneback آن‌را ایجاد کردند که یک اپلیکیشن تحت وب است که می‌تواند این امکان را به شما بدهد که تنها با چند کلیک کل ردپای خود را از اینترنت حذف کنید!

پس از لاگین به این سایت توسط اکانت گوگل یا اوت‌لوک، این سرویس شروع به اسکن و پیدا کردن اپ‌ها و سرویس‌هایی می‌کند که شما قبلاً برای آن‌ها اکانت ساخته‌اید سپس شروع به تولید یک لیست از آن‌ها می‌کند که مقابل هرکدام از آن‌ها، یک لینک حذف وجود دارد که کلیک روی آن مساوی است با قطع اشتراک از آن سرویس. درواقع، با چند کلیک شما کاملاً آزاد می‌شوید و بسته به طولانی بودن لیست شما، در عرض یک ساعت شما یک اکانت آزاد بدون اشتراک‌های مزاحم خواهید داشت.

اگر از وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خسته شده‌اید یا درکل از استرسی که فضای اینترنت به شما القاء کرده رنج می‌برید، سریع‌ترین راه ممکن استفاده از این اپ است تا به آرامشی که قبلاً داشته‌اید دوباره بازگردید و اگر بخواهیم صادق باشیم، ایدۀ این اپ واقعاً ایده خوبی است. نظر شما چیست؟

منبع