Kite: دستیاری هوشمند برای برنامه‌نویسان

Kite: دستیاری هوشمند برای برنامه‌نویسان

Kite به طور کامل هرآنچه که در مورد برنامه‌نویسی وب نیاز دارید را در ویرایشگر در اختیارتان قرار می‌دهد؛ این ابزار به طرز هوشمندی کدهای تکمیلی، داکیومنت‌ها و مثال‌های زیادی را به صورت دسته‌بندی شده عرضه می‌کند به طوری که با Kite می‌توانید بهتر و همچنین سریع‌تر کدنویسی کنید. برای آشنایی بیشتر با این ابزار، در ادامه با سکان آکادمی همراه باشید.

Code Complition حرفه‌ای
قابلیت Code Complition با «تکمیل خودکار کد» ابزار Kite برگرفته از برترین موتور Type Interface زبان برنامه‌نویسی پایتون است. کایت تمام کدهای موجود در وب را بررسی کرده و کدهای مکمل هوشمندانه‌ای را به‌سرعت در اختیار شما می‌گذارد. یک مزیت دیگر کایت، ترتیب کدهای مکمل است؛ در کایت کدهای تکمیلی براساس محبوب بودن داده مرتب شده‌اند نه بر اساس حروف الفبا و همین مسئله می‌تواند خیال برنامه‌نویس را از اطلاعات درست راحت کند.  

نحوهٔ استفاده از فانکشن‌های کاربردی
کایت نحوهٔ استفاده کردن از فانکشن‌ها را به شما نشان می‌دهد؛ بنابراین نیازی نیست که وقت‌تان را با جست‌و‌جو در داکیومنت‌ها هدر دهید.

هزاران مثال کاربردی
گاهی‌اوقات تنها چیزی که شما نیاز دارید تا متوجهٔ موضوعی در یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی شوید، یک مثال خوب و کاربردی است. کایت هزاران بلوک کد در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید درک بهتری از زبان مد نظر خود داشته باشید. جالب است بدانید که بولک‌های کد کایت را در هیچ جای دیگر نمی‌توانید پیدا کنید! بنابراین سرعت شما در کدنویسی به طور قابل‌توجهی افزایش پیدا می‌کند.

داکیومنت‌های در دسترس
وقتی که شما به یک داکیومت احتیاج دارید، بدون جست‌وجو کردن، دانلود کردن و ایجاد هر گونه پیکربندی، کایت داکیومنت مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهد. از آنجا که کایت بین تمام داکیومنت‌های وب جست‌وجو می‌کند، داکیومت‌هایی که پوشش می‌دهد، ۲ برابر بیشتر ابزارهای دیگر است.

کدهای شما
تمام امکانات، شامل تعاریف، کاربری‌ها و داکیومت‌ها برای سورس‌کد شما فراهم شده است؛ حتی اگر از فریمورک Django (تلفظ کنید جَنگو) استفاده می‌کنید، کایت این امکانات را در اختیار شما می‌گذارد. 

منبع