ماسک تصفیه کننده ی هوای LG معرفی شد

ماسک تصفیه کننده ی هوای LG معرفی شد

شرکت LG از ماسک باطری ای رونمایی کرد که نفس کشیدن با آن بسیار راحت تر خواهد بود.
باطری این ماسک با یکبار شارژ بین 2 تا 8 ساعت قابل استفاده خواهد بود.
LG روز سه شنبه اعلام کرد یک ماسک تصفیه ی هوا ساخته است و هفته ی آینده در نمایشگاه IFA برلین آن را رونمایی خواهد کرد.

اولین کسی باشید که به این سؤال پاسخ می‌دهید

این ماسک مانند ماسک های معمولی با بندی که در پشت گوش ها قرار میگیرد و به صورت می‌چسبد. و دو عدد فیلتر قوی HEPA دارد که می‌توانند جلوی ورود99.97% از ذرات معلق در هوا تا قطر کمتر از 0.3 میکرون را بگیرد.

 ماسک تصفیه کننده ی هوای LG معرفی شد
با توجه به ادامه دار بودن وضعیت همه‌گیری ویروس‌کرونا در جهان، به نظر می‌رسد بازار ماسک های تصفیه کننده ی هوا بسیار داغ خواهد بود. بدون اینکه قیمت و زمان عرضه ی این ماسکها به بازار مشخص شده است، LG اطلاعات بیشتری درباره ی این ماسک ها ارائه داده است.
ماسک های تصفیه ی هوای LG به همراه فیلترهایشان دارای فن های دوگانه ای هستند که با باطری های 820 میلی آمپری کار میکنند. طبق گفته ی LG، باطری های این فن ها، بایکبار شارژ، در حالتی که برروی بیشترین عملکرد تنظیم شده باشند حدود دو ساعت و در صورتی که روی کمترین عملکرد تنظیم شده باشند تا 8 ساعت شارژ خواهند داشت. طبق گفته ی این غول وسایل الکترونیکی، در اطلاعیه ی خبری که برای معرفی این محصول صادر شده است "استفاده از این ماسکها با فن های دوگانه ای که دارد، امکان استشمام هوایی پاک و فیلتر شده را به استفاده کننده‌گان خواهد داد". بعلاوه سرعت فن های این ماسک‌ها با سرعت دم و بازدم شما قابل تنظیم هستند تا امکان تنفسی راحت را برایتان فراهم کنند.


این ماسک‌ها به همراه جعبه ای ارائه خواهند شد که هم باطری ها را شارژ می‌کنند و هم ماسک را با اشعه ی UV ضدعفونی خواهند کرد.
LG در این اطلاعیه به فیلتر و تصفیه شدن هوای استشمام شده از طریق فیلتر ها اشاره کرد ولی چیزی درباره ی خارج شدن هوای بازدم از ماسک نگفته است. همچنین در این اطلاعیه به چگونگی محافظت از استفاده کنندگان در مقابله با کرونا ویروس و یا مقایسه‌ی اثر بخشی آن در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار اشاره ای نشده است.
وقتی هم که در اینباره خبرنگاران طی ایمیلی سوال کردند. سخنگوی LG گفت :"ما صبر میکنیم تا آزمایش ها به صورت کامل برروی این ماسک انجام شده و نتایج کامل شود، سپس قادر خواهیم بود اطلاعات بیشتری را با شما درمیان بگزاریم."